Skocz do zawartości
pavełek

Jak odblokować mnożnik w Bartonie ??

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam takiego proca no i nie wiem co zrobić żeby mnożnik ustawić na więcej niż 12,5 bo na 13 już nie chodzi :( z durniem była prosta sprawa zamalować mostki L1 i jazda a tu nie wiem co zrobić :twisted: sorry jeśli taki topic już był więc jeśli był to moglibyście poratować linkami 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 2 przyklejone topiki na Podkrecaniu i jeden na FAQ i jeszcze ci malo! Troche pomyslec nie zaszkodzi.

To znaczy że na bartkach tak samo jak na t-bredach się robi ??

No widzisz nie boli :lol: :lol: TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co założe się ze nie wycisnieś z bartka 12.5x200

oj nie zakladaj sie,Krostry cos kombinowal z Bartkami chodzacymi powyzej 2.6GHz

tak on zawsze kombinuje ale jak przychodzi co do czego to ida na standard o/c ja tam bym wybral DZIKA OSZOŁOMA najlepiej takiego co na 3,2 Ghz leci - pewnosc, stabilnosc i satysfakcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyższe możniki....

No i jakies tam testy.. to max 300W codegena.. stabilnie, wietrzenie powietrzne... zadne WC.. po 3d mark przy 1.9v 2430mhz 60 stopni na tym nowym AERO 7 ColerMastera.. fajna turbinka, grafa 9200 bo reszta miala za duzy pobor mocy i siadal zasilacz (po jakis 3 minutach od wlaczenia caly gorac.. balem sie nawet cokolwiek robic.. ciekawośc jednak...) Mysle ze to kres mozliwosci na asusie z powietrzem, maja zapas, zwisy na 2668 -2.7Ghz.. a seria oczywiscie MPMW

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co założe się ze nie wycisnieś z bartka 12.5x200

oj nie zakladaj sie,Krostry cos kombinowal z Bartkami chodzacymi powyzej 2.6GHz

tak on zawsze kombinuje ale jak przychodzi co do czego to ida na standard o/c ja tam bym wybral DZIKA OSZOŁOMA najlepiej takiego co na 3,2 Ghz leci - pewnosc, stabilnosc i satysfakcja :)

Vip to ma fuksa jego czodzi na 2.5 gh a ja jeszcze testuw nie skonczylem, fuksiaz ze go juz kupil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co założe się ze nie wycisnieś z bartka 12.5x200

oj nie zakladaj sie,Krostry cos kombinowal z Bartkami chodzacymi powyzej 2.6GHz

tak on zawsze kombinuje ale jak przychodzi co do czego to ida na standard o/c ja tam bym wybral DZIKA OSZOŁOMA najlepiej takiego co na 3,2 Ghz leci - pewnosc, stabilnosc i satysfakcja :)

Vip to ma fuksa jego czodzi na 2.5 gh a ja jeszcze testuw nie skonczylem, fuksiaz ze go juz kupil.

hehe,no a jak :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy to tego proca do Krostrego dostal Lockhed i do ilu go w koncu puscil

Nie tego bo ja mam SPCW. No ale zobaczymy co sie jutro uda wycisnac. A po weekendzie na lepszym chlodzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 stopnia pod cpuidle na 1.97 V - odpala sie na 48 - 50 stopni po przesiadce z V 9 na V 11 uzyskalem 100 mhz stablo - w poniedziaek potestujemy z Vipem co pokaze ten procek u niego na V7+

Przy 2530 mhz na 1.93 V mialem 36 stopnie pod cpuidle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade teraz na 2530 mhz zobaczymy co bedzie dalej

Nieźle wymiatasz, ja zmieniam sobię plytę na Abita NF7-s rev.2 i wtedy zobacze czy uda mi się wiecej wycisnąc z mojego, oraz porównam go z moim Epoxem i będę wreszcie wiedzial co myśleć o Abicie NF7-s rev.2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jade teraz na 2530 mhz zobaczymy co bedzie dalej

Nieźle wymiatasz, ja zmieniam sobię plytę na Abita NF7-s rev.2 i wtedy zobacze czy uda mi się wiecej wycisnąc z mojego, oraz porównam go z moim Epoxem i będę wreszcie wiedzial co myśleć o Abicie NF7-s rev.2.

Posty do 2.65 gh - oj jak chcialbym miec teraz wode. A plyta tez by sie przydala leprza na mojej MSI K3-ultra2 za duzo nie zdzialam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...