Skocz do zawartości
SATAN

Karta muzyczna do PC

Rekomendowane odpowiedzi

No ema szukam bardzo dobrej karty dzwiekowej obojetnie czy zew. czy wew. ale chyba najlepiej zew. do pc ktora w pelni wykorzysta moc sluchawek qpad qh 1339 (czyli bardzo wysoka jakosc), moge dac za nia bez problemu 1,5 K zl lub wiecej, tylko chce zeby byla w niej opcja (wiem ze niektore to maja) wbudowanej zmiany glosu (chyba czaicie o co halo takie cos jak morphvox juz wbudowany), lubie sie bawic ze zmiana glosu xd

 

 

a za co mam minusa :(

Edytowane przez SATAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładniejszy opis użytkowania karty. Gry, muzyka, filmy, komponowanie, czy inne zastosowania profesjonalne. Czy używasz także głośników? Jeśli tak to w jakim systemie itp.?

 

Z tego co piszesz, to jeśli masz kasę, może seria Essence, ROG lub Strix od Asusa. Karty mają wbudowany wzmacniacz słuchawkowy i inne bajery. Zmianę głosu będziesz miał na każdej lepszej karcie, do realizacji programami obsługującymi różne funkcje karty muzycznej.

Rozważałbym raczej zakup karty wewnętrznej, plus ewentualnie jakiś lepszy wzmacniacz. Tu jednak musiałbyś dopłacić z drugie tyle jak nie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim budzetem to moze porzadny DAC/AMP , np. Aune X1s. Poczytaj http://forum.mp3store.pl/forum/435-wzmacniacze-sluchawkowe/

Od zabawy ze zmiana glosu masz soft.

Btw. impedancja tych QPAD'ówto 32Ω, nie potrzebujesz do nich wzmacniacza - nawet integra sobie poradzi z ich napedzeniem.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32Ω to i napędzi bez problemu najpodlejszy odtwarzacz mp3. Jak Ci kasy nie szkoda, to popatrz właśnie po zewnętrznych DAC-ach, np. E-MU 0404 USB.

 

 

A minusa dostałeś najpewniej za:

(...)sluchawek qpad qh 1339 (czyli bardzo wysoka jakosc).

 

Fajnie jest być zadowolonym z tego, co się ma i usprawiedliwiać sobie wydanie takiej kasy za sprzęt warty w rzeczywistości znacznie mniej, ale rób to w myślach, a nie uzewnętrzniaj się z tym na forach, ponieważ piszesz głupoty. Wysoka półka to co najwyżej tylko cenowa...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer słuchawki dla delfinów i słoni ultra infra dźwięki odtwarzają :D (biorę 3 pary :D)

 

Najlepsze co w stereo teraz można dostać to AIM SC 808 jeszcze możesz opy wymienić. do tych słuchawek to i tak nad wyrost. Nawet prodigy cube black by wystarczył dodatkowo lepiej mikrofon powinien obsłużyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastosowanie: glownie gry (szczegolnie cs go gdzie tu pozycjonowanie dokladne jest bardzo wazne), glosnikow nie uzywam tylko te sluchawki, windows 7 kiedys przejde na 10, jak mozna to podawajcie konkretne modele, posiadam plyte asus maximus hero, tak wiem ze ta integra starczy na sluchawki, ale ja chce miec multum opcji w tym ta zmiane glosu (dla funu), karte bede mial geforce 1080 TI (jak wyjdzie, jak nie to zotac 1080 extreme) karta jest duza wiec chce zeby mi sie to wszystko zmiescilo bez problemu

 

co do sluchawk ze pisze glupoty ze sa slabe, w testach ktore patrzylem byly to sluchawki najwyzszej jakosci i wzorem dla innych testowanych sluchawek (przynajmniej wtedy jak je kupowalem), mialem ich multum, a tylko te mam najdluzej i nie wymienil bym na zadne inne, wiec prosze nie minusowac i nie pisac ze pisze glupoty

 

chyba to wszystko co potrzebujecie

 

i dalej minusuja -_- dobra koncze pojde na inne forum bo tu widac nie zbyt mili ludzie przesiaduja, minusujcie dalej, ema

Edytowane przez SATAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy gdzie widziałeś te testy.

Zacznijmy od podstaw czy chcesz mieć dobrej jakości dźwięk odwzorowane w jak najbardziej naturalny sposób. Czy chcesz mieć cztuczne 3d zmiany głosu i inne bajery pasujące jakość dźwięku w okrutny sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że ktoś napisał reckę że są dobre to nie znaczy że są . Zmiana dźwięku by coś tam dudniło czy dawalo lepszy efekt i wydawanie na to  1000 zl nie zawsze jest ok. 

 

To podobnie jak ze słuchawkami 3D 5.1/7.1.    Nie jedne słuchawki stereo maja lepsze pozycjonowanie i daje to lepszy efekt niż takie słuchawki 3D. To samo tyczy się przepłacania za zwykłę słuchawki. (tak wiem że te są stereo)

 

p.s co do forum to właśnie trafiłeś na jak to nazwałeś "wysoki poziom" Czyli nie na sprzedawców i sponsorowane posty.  A minusy są efektem wprowadzania innych w błąd. Bo do tego celu powinny służyć. Czyli jak ktoś piszę mądrze i jego posty bywają pomocne to dostaje plus, a jak wprowadzają w błąd i do tego jeszcze ktos pisze głupoty (czasem nieświadomie, a czasem świadomie czyli zwykły troll i prowokator) to dostaje wtedy minusy.  Tak żeby osoba zainteresowa opiniami na temat tych Qpadów wiedziała że można kupić  tańsze słuchawki z lepszym brzmieniem niż te co ty posiadasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...