Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Jako że Beta Battlefield 1 jest od wczoraj ogólnie dostępna, a od dzisiaj w miarę grywalna gdyż EA przeżyło atak DDOS chciałbym byśmy żywnie rozpoczęli debatowanie czy ten BF to dalej stary dobry BF, oraz czy znajdzie się ktoś do gry na premierę ;)

Pierwsza rzecz która mnie "zaskoczyła" to fakt, że gra ma za dużo z SW Battlefront wspólnego (pojawianie się samolotów "z [gluteus maximus]", czołgi etc. a jedyne pojazdy do których można "wsiąść" (dopóki ktoś nie wyląduje/nie wysiądzie z czołgu) to jeepy bądź pojazdy lekko opancerzone. Nawet na QŃ się nie da wsiąść, bo jest to automatycznie inna klasa żołnierza z przypisanym zestawem broni...

No ale z tego co widziałem da się wszystko modyfikować jeśli chodzi o uzbrojenie (w pełnej wersji gry), ale brak pojazdów na mapie mnie ciut... zawiódł. Serio. :/ Niby fajnie i w ogóle bo nie trzeba stać przy pojeździe i gwałcić E a jedynie na mapce podczas respawnu należy mashować przycisk myszki... ale to jednak nie to samo...

Co do działania gry - Sprzęt z podpisuj high/ultra, 48% skalowania, DX11 (przy 12 nie widzę różnicy w grafice, a jedynie spadek FPS o połowę) - 58-60fps - Co ciekawe, gdy zmienia się pogoda na pochmurną przy DX12 spadek FPS z 30 na 12 oraz... crash gry.

Dziś jeszcze zrobię porównanie graficzne PS4 Vs. PC i zdecyduje co lepsze, choć na padzie w tę grę gra mi się nadzwyczaj niedobrze o.0 (Overwatch zaś to bułeczka z masłem)


(UPDATE)
AAA... I jest to chyba pierwsza gra która... w pełni przejmuje kontrolę nad moją klawiaturą - Zmiany kolorów przycisków zależnie od tego co aktualnie robimy (np. w samolocie WS podświetlone na mocny czerwony, reszta przycisków funkcyjnych podczas sterowania żółta, reszta delikatnie zielonkawa), po śmierci cała czerwona etc. Bajer :D Klawiatura - Logitech G910. Muszę sprawdzić czy na myszce (g700s) nie binduje mi przycisków :D - Tutaj ruskie mnie wyprzedziły i nagrały filmik. Co ciekawe - w samych ustawieniach klawiatury i oprogramowania nie ma KOMPLETNIE tejże gry oraz ustawień do niej - także sama jakoś przejmuje nad nią sterowanie w czasie rzeczywistym. https://youtu.be/ddxfYHdvqgg

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian25

Ja tam spadków o połowe to na pewno nie wiedze przy dx 12 xD

Jakies 50 fps przy ultra bez wygładzania w 4 k na kreconej 980ti .Da sie grac przy zblokowanych boostach  GPC


dre.png

 

Do 5 GB vram łacznie z wygładzaniem wiec ładny ukłon dla użytkowników z 6 Gb vram . Nie to co z TR 2016 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, już wiem ocb. Moja grafika nie wspiera w pełnie DX12 - stąd crashe oraz 50% wydajności.

Co do FPS - Ni cholery nie potrafię ustawić gry by działała płynnie. Jak już mam te 60 FPS to w następnej rundzie mam już 30 ze spadkami do 15. Gorzej jak wejdą zmiany pogody - nie powiem, bardzo efektownie to wygląda, zwłaszcza mgła (notebene na pustyni o 12 taka mgła że nic nie widać jak chwilę przed świeciło oślepiające słońce?!) - ogółem gra mi czasem działa dobrze, czasem źle - i nie wiem od czego to zależy. Raz na Ultra mam te 60FPS, raz na Minimum mam 15. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian25

To też niwe wiem u mnie fps moze nie jest wysoki ale w  miare równy za wyjatkiem jak spojrze w niebo bo wtedy ładnie wbija w kosmos xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, gra byłaby mega gdyby nie parę bugów, ale to wrzucę w większym poście niedługo. PS. niektórym działa trick na wszystkie bronie w grze - u mnie jakoś nie działa :/

Oto recepta:
 

  1. Wejdź na stronę battlefield.com i się zaloguj
  2. Kliknij na zakładkę Kariera (Career)
  3. Wybierz Battlefield 1
  4. Przejdź do Wyposażenia (Loadout)
  5. Kup cokolwiek chcesz
  6. Wejdź do gry i wszystko powinno być dostępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian25

Czasami tak bywa ze sie broni nie dostanie .Chyba .Bo za długo nie grałem .Multi jest za trudne dla mnie .Jak sie nie dostane do czołgu to szybka piłka jest xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogółem gra w becie ma tyle bugów że to poezja... Ale mimo wsio gra mi się mega przyjemnie - nie wiem czemu. Może dlatego że znalazłem karabin na czołgi i tylko na niego poluje by postrzelać do tanków :D


Na ten moment jest niegrywalne - brak broni w grze (trzeba wszystko na nowo "kupić" ale i tak wtedy brakuje np. strzykawki u medyka), teraz mi dźwięk z gry wyszedł... Ech. Mam nadzieję że takich kwiatków na premierę nie będzie, bo gra się b. przyjemnie i nawet na LOW gra wygląda mega :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian25

No fakt u mnie na skylake i5 @ 4.2 bf1 lata gicio .Nawet po 120 fps wiec nie wiem jak na 3570 moze spadac do tak niskich wartosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z nudów na PS4 pobrałem...

Zaskakująco grywalne...

hmm...

Mam na PC i na PS4 - krótko pisząc - grałem 2h na PS4 i grało się MEGA. Za to na PC masa bugów etc. Ale - zawsze jest jedno "ale" - na PS4 grałem dzień przed publiczną betą - ale ponoć chodzi miodnie i błędów brak. Ciekaw jestem czy miesiąc temu YouTuberzy którzy grali w zamkniętej becie mieli podobne problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też się wylogować z tego forum raz na zawsze. Jest to równie proste co gra na padzie, a jakie pożyteczne (dla nas)....

 

 

Co do gry klimat oczywiście fajny. Lepszy niż oklepane już czasy współczesne. Głównie chodzi o pojazdy i broń. Mapa jest dość spora, a grafika przyzwoita. Jednak sporo bugów do poprawienia i szczerze wątpie by większość z nich poprawili do premiery. Zwłaszcza  pamiętając premierę BF4.

 

Ile to ja nerwów się najadłem jak mnie wywalało z serwera lub crashowało gre w momencie jak miałem dobre wyniki, a mecz się nie skończył. Licze też na dobrą kampanie dla jednego gracza, która mogłaby mnie przekonać do kupna gry. Ale raczej liczę  na jakieś klucze z Allegro z kart graficznych. Bo więcej niz 100 zł nie dam za wersję Beta gry. Do dziś w BF4  znajduje bugi i to nawet w kampanii, którą z nudów przeszedłem ostatnio.  Dlatego nie powinno się robić preorderów i powinny być obowiązkowo wydawane dema do każdej większej gry...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian25

Żadna .Zawsze wolałem fps bo miały lepsza grafe i były prostsze B-)


Moze w SP bedzie lepiej   .Ale po filmikach widac ze własciciele fx-ów to sobie nie pograja w 60 fpsach xD

 

      

 

Spadki sa spore jak sie cos dzieje i to pomimo ładnego zegarka .Gra co do cpu ma duze wymagania a do gpu  nie .Być moze dlatego grafa nie powala      

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się w to grać, co chwilę crush, przycinka. Strzela się do kitu celownik odskakuje jak szalony. To jest kopia battlefronta a nie battlefielda. Beznadzieja

Edytowane przez Makduf
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra słaba jak barszczyk ukraiński z każdą kolejną częścią jest coraz gorzej. Tutaj czuje się jak bym gram w battlefronta a nie w battlefielda. Po BFBC2 i BF3 reszta bfów widzę że coraz większy syf. Byłem strasznie zajarany po trailerach. A tu taki klops.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...