Jump to content
Sign in to follow this  
Drunk_ZoZol

Battlefield 1

Recommended Posts

"Trza było w betę grać" - czy jakoś tak.

Nie bądź taki pewny co robiłem a czego nie robiłem ;) W betę przegrałem jakieś 10 godzin. Raz miałem wywalenie do pulpitu. Raz. Przez DX12 które włączyłem by sprawdzić czy w ogóle działa na mojej grafice - o czym przeczytałem później że nie działa :D I nie był to ten sam błąd który wyskakuje teraz... 

PS. Tak, kupuję w najbliższym czasie 1080 od Palita. Imho czas na zmiany ;)

Mały Update:

"Już 16 listopada rozpocznie się Battlefest. Jest to pierwsze z wielu wydarzeń organizowane przez DICE. Na razie deweloper wielu szczegółów nie ujawnił na ten temat, rzucono tylko informacją, że możemy spodziewać się nagród za logowanie, transmisji na żywo, unikatowych wersji pakietów bojowych czy misji społecznościowych.

W trakcie Battlefestu wystartuje za to pierwszy, niestandardowy typ rozgrywki. W Mgle Wojny walczyć będziemy na zasadach Drużynowego deathmatchu, ale z ograniczoną przez mgłę widocznością, bez minimapy oraz nicków graczy nad ich głowami."

Edited by Drunk_ZoZol
  • Upvote 1

Czy ktos posiada jakas wiedze na temat systemu bannowania graczy  FairFight ??

Dzis gralem na jednym z serverow  i  w ciagu  jednej rozgrywki  +/- 20-25 bannow  :)

czy  ci  delikwenci  sa pernamentnie zbanowani z  BF1  czy tylko  czasowo i na danym serverze.

Czy ktos posiada jakas wiedze na temat systemu bannowania graczy  FairFight ??

Dzis gralem na jednym z serverow  i  w ciagu  jednej rozgrywki  +/- 20-25 bannow  :)

czy  ci  delikwenci  sa pernamentnie zbanowani z  BF1  czy tylko  czasowo i na danym serverze.

Również to zauważyłem - Chyba tylko na danym serwerze, banów na konto byśmy raczej nie widzieli ;) Ale sypią nimi na serwach jak z rękawa ;D 

• Upvote 1

AAA... I jest to chyba pierwsza gra która... w pełni przejmuje kontrolę nad moją klawiaturą - Zmiany kolorów przycisków zależnie od tego co aktualnie robimy (np. w samolocie WS podświetlone na mocny czerwony, reszta przycisków funkcyjnych podczas sterowania żółta, reszta delikatnie zielonkawa), po śmierci cała czerwona etc. Bajer :D Klawiatura - Logitech G910.

Nie tylko ta. Mafia 3 robi to samo z moim G502. Jak cię ścigają to mruga na czerwono niebiesko, jak jesteś na terenie wroga chyba na pomarańczowo. Ja wyłączyłem sterowanie kolorami bo mnie drażniło. G600 o dziwo nie reaguje.

No to fajnie z tymi banami , jak przesieja  troche  idiotow  bedzie sie lepiej gralo.

Czy zdazylo sie komus z was ze  przycisk ''R''   reload w  BF1  dziala wam jakby z lekkim opoznieniem ??

klawiatura G110 Ligitecha    , az specjalnie pogralem wczoraj troche w  BF4  i tam sie to nei zdaza 

• Upvote 1

Witam serdecznie. 

Zakupiłem grę Battlefield 1. Niestety nie mogę z niej korzystać ponieważ gra co parę sekund się zacina.
Mój komputer:
- Windows 10 (aktualny),
- najnowsze sterowniki nVidia,
- Intel i7-6700K 4.00GHz, 
- Samsung 512GB 2,5' SATA SSD Seria 850 Pro, 
- 16GB DDR 4,
- GeForce GTX 1070

Problem z płynnością występuje zarówno w trybie single jak i multiplayer.
Testowałem wszystkie warianty ustawień, począwszy od minilanych po maksymalne - na każdym mam ten sam problem.

Gry innych producentów takie jak nowy Doom, Mafia 3, GTA 5, Battlefront, Division chodzą na najwyższych ustawieniach - bez żadnych problemów.

Wie ktoś może jak naprawić ten problem?

• Downvote 1

Witam serdecznie. 

Zakupiłem grę Battlefield 1. Niestety nie mogę z niej korzystać ponieważ gra co parę sekund się zacina.
Mój komputer:
- Windows 10 (aktualny),
- najnowsze sterowniki nVidia,
- Intel i7-6700K 4.00GHz, 
- Samsung 512GB 2,5' SATA SSD Seria 850 Pro, 
- 16GB DDR 4,
- GeForce GTX 1070

Problem z płynnością występuje zarówno w trybie single jak i multiplayer.
Testowałem wszystkie warianty ustawień, począwszy od minilanych po maksymalne - na każdym mam ten sam problem.

Gry innych producentów takie jak nowy Doom, Mafia 3, GTA 5, Battlefront, Division chodzą na najwyższych ustawieniach - bez żadnych problemów.

Wie ktoś może jak naprawić ten problem?

W wątku o 1070 i 1080 ktoś o tym napisał chyba, przejrzyj go. Dotyczyło BF4 ale w BF1 ponoć też jest ten problem. Dlatego zresztą chcę kupić 1080... :/

Co do klawiatury - Imo fajna sprawa, ale szkoda że nie mogę sobie zmienić przypisanych kolorków. Co do problemu z Reload - Nie zdarzyło mi się - pewnie jakiś bug masz, chociaż z drugiej strony po restarcie powinno być już normalnie...

• Downvote 1

Trifek

Moze masz jakiegos babola w systemie  , ostatnio modny jest  botnet kopiacy  Zcash na  cpu  i  kartach  NVidi

na bank  masz  dobry sprzet zeby osiagnac   90fps  plynnie jak miod  w  1080p

• Upvote 1

Trifek

Moze masz jakiegos babola w systemie  , ostatnio modny jest  botnet kopiacy  Zcash na  cpu  i  kartach  NVidi

na bank  masz  dobry sprzet zeby osiagnac   90fps  plynnie jak miod  w  1080p

Sprawdz wszystkie procesy. Sprawdz co laczy sie z netem. Dokladnie.

• Upvote 1
  • Downvote 2

Czyli "ten typ tak ma"?:/ Znasz może jakieś rozwiązanie tego?

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba obniżenie taktowania załatwiało problem... Ja sam mam za duże problemy z moim 770 i się męczę, a "lekarstwa" na to ni ma jak na razie. :/

ale też masz tylko problem w tej 1 grze, tak? U mnie wszystko chodzi jak słoto, tylko właśnie ten Battlefield się wykłada :/ kurczę, tyle kasy za kartę graficzną i taka niedopracowana?:/

• Downvote 1

ale też masz tylko problem w tej 1 grze, tak? U mnie wszystko chodzi jak słoto, tylko właśnie ten Battlefield się wykłada :/ kurczę, tyle kasy za kartę graficzną i taka niedopracowana?:/

Tak, tylko z tą jedną, jak niemal wszyscy użytkownicy GTX770

Niedopracowany sprzet to masz pomiedzy  monitorem a  oparciem  fotela

na 99%

A co Ty taki niemiły? Ja rozumiem że mógłby poszukać rozwiązania, ale nie trzeba być od razu niemiłym... :P Dałem mu wskazówkę, niech szuka. Problem jest znany i paru użytkowników napotkało ten problem z tą grą jak i z BF4...

• Upvote 1
  • Downvote 2

Nie no bez  <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>...ni   koles ma  dobry sprzecik  do  BF1  mozna by powiedziec ze  wedle specyfikacji

i tak ibabol to na  99%  problem ze cos  zostalo  s<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>lone w  configu  a nie  w grze .

Ale jak sie  lubicie calowac po dupach  to prosze bardzo , jeszscze  wam  tencze zapodam bedzie   zajebiscie.

wracajac do  tematu gry

cos sie  wydarzylo bo od  soboty rano  na  okolo  15 wejsc do gry przypisalo mnei zawsze do  slabszej  druzyny

K/D ratio mi spadlo z  20%  :/  kuzwa  .Mam taka czutke ze  znacznie  trudniej  kogos ubic  od  pewnego czasu.

Moze jakies  niewykrywalne  cheaty ?

• Upvote 1
  • Downvote 4

Nie no bez  [ciach!]...ni   koles ma  dobry sprzecik  do  BF1  mozna by powiedziec ze  wedle specyfikacji

i tak ibabol to na  99%  problem ze cos  zostalo  s[ciach!]lone w  configu  a nie  w grze .

Ale jak sie  lubicie calowac po dupach  to prosze bardzo , jeszscze  wam  tencze zapodam bedzie   zajebiscie.

wracajac do  tematu gry

cos sie  wydarzylo bo od  soboty rano  na  okolo  15 wejsc do gry przypisalo mnei zawsze do  slabszej  druzyny

K/D ratio mi spadlo z  20%  :/  kuzwa  .Mam taka czutke ze  znacznie  trudniej  kogos ubic  od  pewnego czasu.

Moze jakies  niewykrywalne  cheaty ?

1. Nie twierdzę że nie, ale można milej niż twierdzić że debil po drugiej stronie monitora od razu, a że parę osób ma te dziwne "lagi" - nawet w singlu, i ta gra (te gry, bo z BF4) mają jakieś problemy z nVidią ostatnio to raczej w tym siedzi problem. U mnie w BF4 też się grać nie da praktycznie xD

2. - Im jesteś lepszy tym jesteś przypisywany do gorszej drużyny - normalne. Masz carrować n00bków wedle zamysłu serwerów - zobacz że jesteś przypisywany na bazie "zaawansowania" do danej drużyny. ;)

;) Edited by Drunk_ZoZol
  • Downvote 1

ROZWIĄZAŁEM PROBLEM!!!!!!!1111oneoneone

(Tu był link...)

Nie, jednak nie działa :/

Edited by Drunk_ZoZol
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Gra zacina się na 1-5 sekund porażka karta to RX470 nie wiem co to powoduje próbowałem wszystkiego.

edit: Wyłączenie MSI Afterburnera razem z Riva Tuner Statistic i przywrócenie fabrycznych zegarów na grafice wyeliminowało problem.

edit2: Niestety efekt placebo nic to nie pomogło gra tnie na każdych ustawieniach i spadki to 20-15 FPS kolejny koszmarek optymalizacyjny PC <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>o 1 sortu oddałbym grę ale już nie można oddawać ani sprzedać PC-towego <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>a.

Edited by Spider22

U kumpla tekie freeze wystepowaly na GTX 1080.

Przeskoczyl na DX12 i wszystko smiga.

Ja na swoim staruszku latam bez problemu ;]

Panowie,spotkał się już ktoś w BF1 z problemem " Ten kod został już zrealizowany".Kupiłem grę pudełkową,orginalnie zapakowana,folia itc. I przy wpisywaniu kod-u wyskakuje ten napis.Napisałem do suportu już z 20 wiadomości z dołączonymi plikami faktury zakupu itd. i zero odzewu 

Panowie,spotkał się już ktoś w BF1 z problemem " Ten kod został już zrealizowany".Kupiłem grę pudełkową,orginalnie zapakowana,folia itc. I przy wpisywaniu kod-u wyskakuje ten napis.Napisałem do suportu już z 20 wiadomości z dołączonymi plikami faktury zakupu itd. i zero odzewu 

A gra gdzie zakupiona?

Zwykle support odsyła do sklepu w takich przypadkach i sami niech sobie reklamują u dystrybutora.

U kumpla tekie freeze wystepowaly na GTX 1080.

Przeskoczyl na DX12 i wszystko smiga.

Ja na swoim staruszku latam bez problemu ;]

mi na i7 6700k, 16GB DDR4, GF 1070 tnie :( co parę sekund mam "zwis" :/ Mam oryginalną grę, najnowsze sterowniki...

Ma ktoś może pomysł co może być przyczyną?

A gra gdzie zakupiona?

Zwykle support odsyła do sklepu w takich przypadkach i sami niech sobie reklamują u dystrybutora.

Niby że jak??,teraz mam tłumaczyć i przekonywać sklep o całej sytuacji??? No nic poczekam ,może suport odpowie 

Niby że jak??,teraz mam tłumaczyć i przekonywać sklep o całej sytuacji??? No nic poczekam ,może suport odpowie 

A gdzie był dokonany zakup? To jest istotne, dlatego też pytam. Jak czekasz to niewiele zdziałasz, a towar reklamuje się w sklepie, nie w supporcie który stwierdzi że próbujesz kod wyciągnąć ;) Jak w jakimś markecie czy gdzieś to pewnie "pracownik" sobie pożyczył i gotowe. Sam miałem takie przypadki stąd wiem co robić. ;)

A gdzie był dokonany zakup? To jest istotne, dlatego też pytam. Jak czekasz to niewiele zdziałasz, a towar reklamuje się w sklepie, nie w supporcie który stwierdzi że próbujesz kod wyciągnąć ;) Jak w jakimś markecie czy gdzieś to pewnie "pracownik" sobie pożyczył i gotowe. Sam miałem takie przypadki stąd wiem co robić. ;)

Gra była zakupiona w OTTO.de