Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos posiada jakas wiedze na temat systemu bannowania graczy  FairFight ??

Dzis gralem na jednym z serverow  i  w ciagu  jednej rozgrywki  +/- 20-25 bannow  :)

czy  ci  delikwenci  sa pernamentnie zbanowani z  BF1  czy tylko  czasowo i na danym serverze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos posiada jakas wiedze na temat systemu bannowania graczy  FairFight ??

Dzis gralem na jednym z serverow  i  w ciagu  jednej rozgrywki  +/- 20-25 bannow  :)

czy  ci  delikwenci  sa pernamentnie zbanowani z  BF1  czy tylko  czasowo i na danym serverze.

Również to zauważyłem - Chyba tylko na danym serwerze, banów na konto byśmy raczej nie widzieli ;) Ale sypią nimi na serwach jak z rękawa ;D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA... I jest to chyba pierwsza gra która... w pełni przejmuje kontrolę nad moją klawiaturą - Zmiany kolorów przycisków zależnie od tego co aktualnie robimy (np. w samolocie WS podświetlone na mocny czerwony, reszta przycisków funkcyjnych podczas sterowania żółta, reszta delikatnie zielonkawa), po śmierci cała czerwona etc. Bajer :D Klawiatura - Logitech G910.

Nie tylko ta. Mafia 3 robi to samo z moim G502. Jak cię ścigają to mruga na czerwono niebiesko, jak jesteś na terenie wroga chyba na pomarańczowo. Ja wyłączyłem sterowanie kolorami bo mnie drażniło. G600 o dziwo nie reaguje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie z tymi banami , jak przesieja  troche  idiotow  bedzie sie lepiej gralo.

Czy zdazylo sie komus z was ze  przycisk ''R''   reload w  BF1  dziala wam jakby z lekkim opoznieniem ??

klawiatura G110 Ligitecha    , az specjalnie pogralem wczoraj troche w  BF4  i tam sie to nei zdaza 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Witam serdecznie. 

Zakupiłem grę Battlefield 1. Niestety nie mogę z niej korzystać ponieważ gra co parę sekund się zacina.
Mój komputer:
- Windows 10 (aktualny),
- najnowsze sterowniki nVidia,
- Intel i7-6700K 4.00GHz, 
- Samsung 512GB 2,5' SATA SSD Seria 850 Pro, 
- 16GB DDR 4,
- GeForce GTX 1070
 
Problem z płynnością występuje zarówno w trybie single jak i multiplayer.
Testowałem wszystkie warianty ustawień, począwszy od minilanych po maksymalne - na każdym mam ten sam problem.
 
Gry innych producentów takie jak nowy Doom, Mafia 3, GTA 5, Battlefront, Division chodzą na najwyższych ustawieniach - bez żadnych problemów.
 
Wie ktoś może jak naprawić ten problem?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  Witam serdecznie. 

Zakupiłem grę Battlefield 1. Niestety nie mogę z niej korzystać ponieważ gra co parę sekund się zacina.
Mój komputer:
- Windows 10 (aktualny),
- najnowsze sterowniki nVidia,
- Intel i7-6700K 4.00GHz, 
- Samsung 512GB 2,5' SATA SSD Seria 850 Pro, 
- 16GB DDR 4,
- GeForce GTX 1070
 
Problem z płynnością występuje zarówno w trybie single jak i multiplayer.
Testowałem wszystkie warianty ustawień, począwszy od minilanych po maksymalne - na każdym mam ten sam problem.
 
Gry innych producentów takie jak nowy Doom, Mafia 3, GTA 5, Battlefront, Division chodzą na najwyższych ustawieniach - bez żadnych problemów.
 
Wie ktoś może jak naprawić ten problem?

 

W wątku o 1070 i 1080 ktoś o tym napisał chyba, przejrzyj go. Dotyczyło BF4 ale w BF1 ponoć też jest ten problem. Dlatego zresztą chcę kupić 1080... :/

 

Co do klawiatury - Imo fajna sprawa, ale szkoda że nie mogę sobie zmienić przypisanych kolorków. Co do problemu z Reload - Nie zdarzyło mi się - pewnie jakiś bug masz, chociaż z drugiej strony po restarcie powinno być już normalnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trifek

 

Moze masz jakiegos babola w systemie  , ostatnio modny jest  botnet kopiacy  Zcash na  cpu  i  kartach  NVidi

na bank  masz  dobry sprzet zeby osiagnac   90fps  plynnie jak miod  w  1080p

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Trifek

 

Moze masz jakiegos babola w systemie  , ostatnio modny jest  botnet kopiacy  Zcash na  cpu  i  kartach  NVidi

na bank  masz  dobry sprzet zeby osiagnac   90fps  plynnie jak miod  w  1080p

 

Sprawdz wszystkie procesy. Sprawdz co laczy sie z netem. Dokladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli "ten typ tak ma"?:/ Znasz może jakieś rozwiązanie tego?

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba obniżenie taktowania załatwiało problem... Ja sam mam za duże problemy z moim 770 i się męczę, a "lekarstwa" na to ni ma jak na razie. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale też masz tylko problem w tej 1 grze, tak? U mnie wszystko chodzi jak słoto, tylko właśnie ten Battlefield się wykłada :/ kurczę, tyle kasy za kartę graficzną i taka niedopracowana?:/

Tak, tylko z tą jedną, jak niemal wszyscy użytkownicy GTX770

 

Niedopracowany sprzet to masz pomiedzy  monitorem a  oparciem  fotela

na 99%

A co Ty taki niemiły? Ja rozumiem że mógłby poszukać rozwiązania, ale nie trzeba być od razu niemiłym... :P Dałem mu wskazówkę, niech szuka. Problem jest znany i paru użytkowników napotkało ten problem z tą grą jak i z BF4...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez  <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>...ni   koles ma  dobry sprzecik  do  BF1  mozna by powiedziec ze  wedle specyfikacji

i tak ibabol to na  99%  problem ze cos  zostalo  s<span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>lone w  configu  a nie  w grze .

Ale jak sie  lubicie calowac po dupach  to prosze bardzo , jeszscze  wam  tencze zapodam bedzie   zajebiscie.

 

wracajac do  tematu gry

cos sie  wydarzylo bo od  soboty rano  na  okolo  15 wejsc do gry przypisalo mnei zawsze do  slabszej  druzyny

K/D ratio mi spadlo z  20%  :/  kuzwa  .Mam taka czutke ze  znacznie  trudniej  kogos ubic  od  pewnego czasu.

Moze jakies  niewykrywalne  cheaty ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez  [ciach!]...ni   koles ma  dobry sprzecik  do  BF1  mozna by powiedziec ze  wedle specyfikacji

i tak ibabol to na  99%  problem ze cos  zostalo  s[ciach!]lone w  configu  a nie  w grze .

Ale jak sie  lubicie calowac po dupach  to prosze bardzo , jeszscze  wam  tencze zapodam bedzie   zajebiscie.

 

wracajac do  tematu gry

cos sie  wydarzylo bo od  soboty rano  na  okolo  15 wejsc do gry przypisalo mnei zawsze do  slabszej  druzyny

K/D ratio mi spadlo z  20%  :/  kuzwa  .Mam taka czutke ze  znacznie  trudniej  kogos ubic  od  pewnego czasu.

Moze jakies  niewykrywalne  cheaty ?

1. Nie twierdzę że nie, ale można milej niż twierdzić że debil po drugiej stronie monitora od razu, a że parę osób ma te dziwne "lagi" - nawet w singlu, i ta gra (te gry, bo z BF4) mają jakieś problemy z nVidią ostatnio to raczej w tym siedzi problem. U mnie w BF4 też się grać nie da praktycznie xD

 

2. - Im jesteś lepszy tym jesteś przypisywany do gorszej drużyny - normalne. Masz carrować n00bków wedle zamysłu serwerów - zobacz że jesteś przypisywany na bazie "zaawansowania" do danej drużyny. ;)

 

 

 

;) Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zacina się na 1-5 sekund porażka karta to RX470 nie wiem co to powoduje próbowałem wszystkiego.

 

 

edit: Wyłączenie MSI Afterburnera razem z Riva Tuner Statistic i przywrócenie fabrycznych zegarów na grafice wyeliminowało problem.

 

edit2: Niestety efekt placebo nic to nie pomogło gra tnie na każdych ustawieniach i spadki to 20-15 FPS kolejny koszmarek optymalizacyjny PC <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>o 1 sortu oddałbym grę ale już nie można oddawać ani sprzedać PC-towego <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>a.

Edytowane przez Spider22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,spotkał się już ktoś w BF1 z problemem " Ten kod został już zrealizowany".Kupiłem grę pudełkową,orginalnie zapakowana,folia itc. I przy wpisywaniu kod-u wyskakuje ten napis.Napisałem do suportu już z 20 wiadomości z dołączonymi plikami faktury zakupu itd. i zero odzewu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,spotkał się już ktoś w BF1 z problemem " Ten kod został już zrealizowany".Kupiłem grę pudełkową,orginalnie zapakowana,folia itc. I przy wpisywaniu kod-u wyskakuje ten napis.Napisałem do suportu już z 20 wiadomości z dołączonymi plikami faktury zakupu itd. i zero odzewu 

A gra gdzie zakupiona?

 

Zwykle support odsyła do sklepu w takich przypadkach i sami niech sobie reklamują u dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kumpla tekie freeze wystepowaly na GTX 1080.

Przeskoczyl na DX12 i wszystko smiga.

 

Ja na swoim staruszku latam bez problemu ;]

 

mi na i7 6700k, 16GB DDR4, GF 1070 tnie :( co parę sekund mam "zwis" :/ Mam oryginalną grę, najnowsze sterowniki...

 

 

Ma ktoś może pomysł co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra gdzie zakupiona?

 

Zwykle support odsyła do sklepu w takich przypadkach i sami niech sobie reklamują u dystrybutora.

Niby że jak??,teraz mam tłumaczyć i przekonywać sklep o całej sytuacji??? No nic poczekam ,może suport odpowie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby że jak??,teraz mam tłumaczyć i przekonywać sklep o całej sytuacji??? No nic poczekam ,może suport odpowie 

A gdzie był dokonany zakup? To jest istotne, dlatego też pytam. Jak czekasz to niewiele zdziałasz, a towar reklamuje się w sklepie, nie w supporcie który stwierdzi że próbujesz kod wyciągnąć ;) Jak w jakimś markecie czy gdzieś to pewnie "pracownik" sobie pożyczył i gotowe. Sam miałem takie przypadki stąd wiem co robić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie był dokonany zakup? To jest istotne, dlatego też pytam. Jak czekasz to niewiele zdziałasz, a towar reklamuje się w sklepie, nie w supporcie który stwierdzi że próbujesz kod wyciągnąć ;) Jak w jakimś markecie czy gdzieś to pewnie "pracownik" sobie pożyczył i gotowe. Sam miałem takie przypadki stąd wiem co robić. ;)

Gra była zakupiona w OTTO.de 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to za granicą będzie jeszcze łatwiej, w PL robią zwykle większe problemy. Tak czy inaczej - do sprzedawcy z problemem, to on odpowiada za towar, nie wydawca gry. ;)

Miałeś w 100% racje.Dzsiaj oddzwonili z Suporty EA i powiedzieli,że gra była aktywowana 2 miesiące temu  :zonk: I oni nic nie mogą zrobić,mam tylko jedno wyjście użerać się z serwisem sklepu w którym zakupiłem gre.Dzisiaj do nich zadzwoniłem ale oni też za bardzo nie są pomocni.Powiedzeli, że muszą zobaczyć jak to wygląda i oddzwonią  :damage_wall: Czuję , że szykują się kłopoty i odsyłanie od jednych do drugich ehhh....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma odsyłania do wydawcy/supportu jeżeli stoisz twardo przy swoim. Ciesz się że to "za granicą". W PL by Ci powiedzieli że próbujesz wyłudzić kod i tyle. ;) Jeżeli dzwoniłeś to poproś o maila z taką informacją - przedstawiasz ją w sklepie razem z dowodem zakupu swojej kopii gry i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...