Skocz do zawartości
CzikiTikiTa

Dylemat gracza ze sprzętem z 2011 roku

Rekomendowane odpowiedzi

Budżet ok 3500 zł (+/- 250)

Pytanie czy Laptop czy Piec, lubie gry typu BF4/GTA5/Reign of KIngs multiplayer żadne single typu wiedzmin/MGS/Doom, gra nie musi być solid 60FPS hiper ultra 2/4K.

Zaznaczam że nie posiadam monitora, klawiatury ani Win10 box jedynie 7ke OEM na wiekowym juz lapku i7-740QM/GT330M, który juz niestety od przynajmniej roku nie pozwala nawet na low w 1366*768 w przynajmniej w 25fpsach W wyżej wymienionym budżecie widziałem lapki głownie Lenovo i5/i7 z GTX960M czyli mniej wiecej 750Ti desktopowe no ale za wyzej wymieniona kwotę cięzko coś wykombinować desktopowego typu nowej generacji coś  w deseń 1060 3GB z i3 6100 może? procki AMD raczej nie wchodzą w grę z grafik oprócz 470 też nic ciekawego u nich nie widać, może na Pentiumach 4400 da rade coś nowej generacji zgrać? zaznaczam że dla mnie obecnie 1366*768 low przy 30FPS to high end wiec na 1080p przy medium to byłby wypas, delikatne ciecia tez jakoś mnie nie ruszałyby za mocno, 900p/1080p 40-60 FPS medium/high (moze byc bez high) taki target mniej wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna opcja to kupić złomik w stylu http://allegro.pl/komputer-m92p-lenovo-i5-3470-3-2ghz-8gb-500gb-w10-i6437866550.html dokupić zasilacz jw, pełnoprawne gtx1060 6GB, ssd Goodram Inridium pro 240GB. Zostanie na jakiś monitor 24 cale, klawę i inne akcesoria.


Warunek, trzeba lubić babrać się w takim szrocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...