Skocz do zawartości
gman

Słuchawki do 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje słuchawek nausznych w cenie do 200zł . Przeznaczenie gry , czasami muzyka raczej z mikro.
Korzystam z zintegrowanej karty dźwiękowej i Win7 .
W oko wpadły mi te

https://www.morele.net/sluchawki-creative-sb-tactic3d-sigma-70gh014000002-355299/

Co o nich sądzicie ?? Czy darmowa dostawa nie jest chwytem pozwalającym wyczyścić magazyny??
Czekam na  propozycję. Dzięki za każdą radę.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie takie zintegrowane syfy. Kup np. superlux hd668b + mkrofon zalmana za 20zl. Wyjdzie taniej i lepiej. Druga sprawa na integrze i tak nie poszalejesz.

 

Dorzuc do budzetu ze 30-40zl i kup pady welurowe (w przypadku welurow akg, lub taniej innej firmy) => ciesz sie wygodnym i dobrym zestawem ;)

Edytowane przez Quave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie takie zintegrowane syfy.

To może jakaś karta dźwiękowa . Przeglądając natrafiłem na tą https://www.morele.net/karta-dzwiekowa-asus-xonar-dg-karta-pci-system-5-1-xonar-dg-330485/

Pozytywne opinie w miarę przystępna cena.

Dla lepszego efektu jestem wstanie podnieść budżet do  300-320zł.

Edytowane przez gman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno bedzie to lepiej gralo niz integra, jednak poczekalbym na opinie kogos znajacego sie w aktualnym rynku dzwiekowek. Samemu szukalem dzwiekowki kilka lat temu i moj wybor padl na xonara essence stx (co prawda nie ta polka cenowa ale...) do ktorego mam podpiete wlasnie wyzej wymienione superluxy z mikro zalmana + kabel do drugiego pokoju pod wzmacniacz co by sasiadom za duzo spokoju nie dac :D

 

Co do superluxow jeszcze, jesli oczekujesz soczystego, rozlazlego basu to jednak poszukalbym czegos innego. Superluxy maja bas trzymany za pysk od poczatku do samego konca. Dzwiek jest klarowny. W grach dobrze slychac kto i skad nadbiega. Z wad to wykonanie, a dokladniej:

- standardowe skorzane pady, ktore mocno grzeja glowe (na interecie polecaja "skarpetkowy mod, tj. grubsze skarpety, fragment i owijasz wokolo pada). Dodatkowo po 2 latach skora stwardniala i popekala - pewnei przez brak jakiegokolwiek dbania o te sluchawki. Jak skarpeta nie pasuje to kupno welurowych padow - sporo zmieniaja w komforcie odsluchu.

- czarny plastyk wokol pretow w paloku lubi pekac, jednak nie wplywa to na dzwiek, a prezencje wizualna - widoczne tylko z bliska. W razie ucisku glowy mozna sluchawki nieco rozgiac.

 

Mam te sluchawki 3 lata, katowane po 4h+ dziennie i jedynie ten nieszczesny plastyk na palaku daje znac, ze te sluchawki maja juz sporo za soba ;)

 

Co do mikro zalmana zm-1 mam dopiete do kabla sluchawek. Mikrofon zbiera dzwiek ze sporego obszaru :P Pod wage moge dac te gumiaste mocowanie do kabla sluchawek oraz to, ze jest ich tylko 3 na 2m+ kablu... Ale kips przy mikro trzyma sie solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link do morela jest dentka więc nie wiem co tam wygrzebaleś. Co do karty warto na rynku wtórnym poszukać x-fi titanium/gaming/music do max 120zl powinno się wyrwać ładna sztukę.

Na usb S.M.S.L M2 bardzo fajnie przestrzenne gra za 200 w promocji wyrwiesz nowego (minus brak wejścia na mic) poniżej 200 znajdziesz AIM SC 8000 (rynek wtórny minus brak gniazda na MIC. Plus świetny dźwięk)

Co do słuchawek luxy jak najbardziej możesz się rozejrzeć na Somic v2 świetne słuchawki niestety trzeba sprowadzać z Ryżolandji.

Opcje z microfonem to hmc631 i hiperx Cloud 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pionieer se-521 doskonale grają tylko trzeba mikrofon dokupić

nie przesadzaj jak by dobrze grały to by je gdzieś polecali a w życiu o tej budżetówie nie słyszałem 

jak już coś z pioniera to a-1000 chociaż i tak nie są jakoś wybitne w tej cenie ale grają już poprawnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...