Skocz do zawartości
Xenon27

HIS HD 5850 a monitor 21:9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.


 


Obecnie przymierzam się do zakupu monitora w formacie 21:9 lecz nie jestem pewny tego czy karta graficzna jaką posiadam da radę obsłużyć rozdzielczość w tym monitorze jaką jest 2560x1080. Podaję linki do karty graficznej i monitora:


http://www.hisdigita...duct2-521.shtml


http://www.lg.com/pl...tory/lg-34UM68#


 


I teraz moje pytanie brzmi: "Czy ta karta graficzna jest w stanie wyświetlić obraz w takiej rozdzielczości jak podałem wyżej?". Nie jestem także pewny co do przewodu jakim to podłączyć. Monitor ma wyjścia HDMI oraz DisplayPort. Z tego co wyczytałem w internecie to w przypadku przewodu HDMI musi to być przynajmniej wersja 1.4 a jeśli chodzi o DisplayPort to nie ma to znaczenia. Gdybyście mogli mi wytłumaczyć jeszcze jakiego kabla użyć w tym przypadku to byłbym bardzo wdzięczny.


 


Z góry dziękuję i pozdrawiam smile.png.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednej rzeczy, a mianowicie: osoba wchodzi na forum dowiedzieć się czegoś lub potwierdzić niejasne informacje przeczytane gdzieś w internecie a tu od razu leci na nią hejt. Czy może się ktoś jeszcze wypowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabelki DP też trzeba dobrać te najtańsze nie zawsze dobrze działają. Przeszedłem kilka zanim trafiłem na odpowiedni, Rauf ma sprawdzonego dostawce . Co do grafiki bym się nie przejmował obraz wyświetli poprawnie do rozdzielczości , jak w Twoim linku, gry typu LoL, WoW, WoD bedą dobrze działać.

ATI Eyefinity 6060 x 1200 resolution 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...