Skocz do zawartości
Gość GRAHAM.

Ile najszybciej jechaliście ?

Rekomendowane odpowiedzi

Na moim 29erze zrobiłem zjazd na ok 72,4km/h (droga ok 10° nachylenia na wzgórzu elektrowni w Żarnowcu). W terenie zaś ok 52,7km/h i moje ręce potem zrobiły strajk po amortyzacji. :P

 

Samochodem ok 238km/h - BMW M6 Coupe '13 na torze testowym.

 

 

Było jeszcze kilka lotów samolotem, ale nie odważyłem się wbić do kabiny pilotów, by ich zapytać o prędkość. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamknięte 200 km/h jako pasażer. Ford Galaxy. Nigdy więcej. każdy podmuch wiatru z boku czułem na "sobie".

A nie, zaraz. Rok później kolejne 200, tym razem Alhambrą - tutaj sytuacja trochę inna i... wcale się prędkości nie czuło. Wsio na terenie Niemiec. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

170-180 km/h autostradą A4 na tracie Gliwice - Wrocław , ojciec swego czasu tyle pruł Fordem Focusem .

 

A ostatnio to 180+ km/h jazda w drugą stronę ww. A4 Passatem CC jako pasażer .

 

Z innych cudów - jazda ~120 km autobusem marki DAB na linii 870 na rudzko-chorzowskim odcinku trasy średnicowej .

 

Oczywiście jako pasażer .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kurna zapominiałem Carmagedon :D Tam to było bez kozery 500 ale ofiar na godzinę...

Czy wiesz, że ... wyścig w Carmageddonie można było wygrać poprzez oblecenie wszystkich checkpointów na czas (nie znam nikogo kto by tak robił), rozwalenie wszystkich przeciwników (zawsze tak robiłem) albo rozjechanie wszystkich przechodniów (to mi się nie udawało nawet na mapach z zaledwie ~250 ludkami, wliczając krowy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiesz, że ... wyścig w Carmageddonie można było wygrać poprzez oblecenie wszystkich checkpointów na czas (nie znam nikogo kto by tak robił), rozwalenie wszystkich przeciwników (zawsze tak robiłem) albo rozjechanie wszystkich przechodniów (to mi się nie udawało nawet na mapach z zaledwie ~250 ludkami, wliczając krowy)?

 

Chyba, że ktoś miał taki odpał, by każdą mapę ukończyć na wszystkie 3 sposoby (np. ja). :P

 

A rozjechanie wszystkich nie jest wcale takie trudne - priorytetem jest tu oczywiście Electric Blue, a drugim bardzo pomocnym elementem jest perk "show peds on the map" - na każdej trasie była co najmniej jedna czarna beczka z nim. Choć fakt, że dostanie się do niektórych przechodniów wymagało trochę zachodu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktw - Krk A4, 65km miedzy bramkami, ponizej 14min [; 4 kolka, nie moto ;) Porsche GT2, rok 2000-2002 nie pamietam. Jedynie co mnie dzis przeraza ze byla zima i 5-7*C, aczkolwiek sucho...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1xx km/h (dużo), kąt wychylenia auta około 30* (wpadnięcie w poślizg na łuku podczas awaryjnego hamowania).

 

Straty: 0,5mm bieżnika opon, 0,5kg zawartości jelita grubego.

 

Pamiętaj, 10km/h mniej ratuje życie!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...