Skocz do zawartości
shar3ki

Którego wybrać. (DLT3c)

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie chce kupic procesor i wybor padl na 1700 dlt3c.

Niestety ku mojemu zaskoczeniu to zostaly juz tylko ostatnie sztuki.

Mam do wyboru z dwoch :

19 tydzien

AXDA1700DLT3C 9721018250217

AIRGA 0319XPAW

 

albo 20 tydzien:

AXDA1700DLT3C 9885587280738

JIUHB 0320MPMW

 

Wybralbym oczywiscie z 19 tygodnia ale zdziwil mnie fakt ze to jakis airga a nie jiuhb.

Przeszukalem forum na overclokers i nic o takich prockach.

Pomozcie bo szybko musze wybrac. A gdyby chodzilo o tego z 20 tygodnia to tez prosze o opinie jak sie krecą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QBorg dobrze mówi AIRGA to straszna kicha iak wyciśniesz z niego extra 200MHz to będzie dobrze Strzesz się literek A strasznie słabo się kręcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sobiekupilem 1800XP

AXDA 1800 DLT3C 9879046280210 JIUHB 0314 MPMW

kupilem box bo innych nie mieli, narazie chodzi 12,5 x 166 bo mam cienka plyte (soltek sl-75drv5-c) a pamieci jeszcze gorsze.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazaie na standardowym napieciu 1,5 (zasilka daje 1,52) chodzi 2012,5mhz (175*11,5).

Gdy dalem na 2100 winda sie nie chciala ladowac.

Poproboje dalej i napisze co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam młodszego brata twojego proca. 9885587280732. Niestety na moim ECS K7VTA3 tylko na 1540 (11x 150). Ale Abit w drodze...

Z niecierpliwością czekam na dalsze testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz naprawde nie wiem na co stac ten procesor. Normalnie na defaulowym napieciu wyciagal 2050 ale zmiana napiiecia nic nie daje, no moze troszke - 2100mhz ale to bardzo malo. Czy to mozliwe ze codegen nie daje rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie niektore proce dlt3c tak maja ze ida do jakiejs wartosci na default i potem ani rusz na wyzszych napieciach. Poprostu taka seria, mialem tez taki kiedys i nie chical isc wiecej jak 2070.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz naprawde nie wiem na co stac ten procesor. Normalnie na defaulowym napieciu wyciagal 2050 ale zmiana napiiecia nic nie daje, no moze troszke - 2100mhz ale to bardzo malo. Czy to mozliwe ze codegen nie daje rady?

Jak podkręcasz to zmień sobie najpierw ten codebadziew na coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie niektore proce dlt3c tak maja ze ida do jakiejs wartosci na default i potem ani rusz na wyzszych napieciach. Poprostu taka seria, mialem tez taki kiedys i nie chical isc wiecej jak 2070.

podobnie mialem antka 1800xp+na 2400xp+ chodzil na default ale na 2600xp+ musial miec 2,025 vcore , wiec zmienilem dziada na tego co mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój antek jeden siedem z 20 tygodnia spokojnie działa na 2400 MHz więc powinieneś być zadowolony !

co do zasiłki - jadę na HEC 300 ( zasiłka od compaq'a ) i nie mam problemów

ustawienia:

12x200

vcore 1,65

ramy na agressivie i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź brzmi: codegen nie daje rady!

Mialem i ledwo 2200mhz wyciskałem, a tak już nawet 2500 wyciskałem. Kumpel przyszedł a ja do niego: podkręcimy trochę mojego procka? Dobra, no to jedziemy: 200 * 12,5, napięcie i heja!!! Wystarczyło zmienić zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz naprawde nie wiem na co stac ten procesor. Normalnie na defaulowym napieciu wyciagal 2050 ale zmiana napiiecia nic nie daje, no moze troszke - 2100mhz ale to bardzo malo. Czy to mozliwe ze codegen nie daje rady?

To nie mozliwe, to nawet pewne!!!

Facet z takim zasilaczem duzo nie pocisniesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz naprawde nie wiem na co stac ten procesor. Normalnie na defaulowym napieciu wyciagal 2050 ale zmiana napiiecia nic nie daje, no moze troszke - 2100mhz ale to bardzo malo. Czy to mozliwe ze codegen nie daje rady?

Facet czytaj mój post powyzej twojego!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochodził sobie w prime na 2700+ wszystko było ok teperaturka w normie. Ale mój podkrecony radeon chyba za wiele ciągnie z zasiłki bo przy 3d marku się posypał. Patrzyłem w biosie napięcia skaczą jak szalone... napiecie ustawiłem 1,6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...