Skocz do zawartości
mxms

Gwarancja na kartę EVGA z RMA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zwracam się z prośbą do użytkowników forum o podzielenie się swoją wiedzą/doświadczeniami w zakresie kart EVGA. Sporo wątków na ten temat w google jest, ale wiele z nich jest już dość wiekowych. Chodzi o mi sytuację bieżącą.

Czy jeśli kupiłbym kartę EVGA z serii Geforce 900, którą osoba sprzedająca otrzymała w ramach serwisowania RMA/wymiany Geforce z serii 700, to czy przysługuje mi możliwość zgłoszenia w przyszłości karty w ramach Guest RMA? Chodzi o sytuację, w której S/N sprzedawanej karty z serii 900 jest oznaczony w systemie EVGA jako karta z serii 700 z shipment date lipiec/sierpień 2016 (tak, 2016).

Wiem, że w przypadku używanej karty, ale nabytej kiedyś przez pierwszego użytkownika w sklepie nie powinno być problemów. Ale czy podobnie byłoby z kartą, która nie została nabyta przez pierwszego właściciela w sklepie, a de facto została otrzymana przez sprzedającego w ramach wymiany? Nie w pełnym pudle sklepowym, a okrojonym zestawie serwisowym? Czy to jakaś różnica?


pozdrawiam
mxms

Edytowane przez mxms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Do karty z RMA nie otrzymuje się z tego co wiem papieru.

 

Poza tym, chodzi mi o Guest RMA. Też podaję za EVGA.com (http://www.evga.com/howtorma/)

"Guest RMA - Start Now

  • This RMA option is for any user, but also those that have lost their invoice, or purchased their product from another user or unauthorized reseller.
  • Check if your product is under warranty and submit an RMA request. Provide as much information about your problem as you can, EVGA Tech Support may reply back with troubleshooting tips or further questions."

 

Rozumiem, że jakbym kupił od kogoś kartę EVGA, którą ten ktoś nabył w sklepie to jeżeli jeszcze gwarancja producenta przysługuje, to mogę zrobić chociażby Guest RMA.

Czy jednak mogę zrobić Guest RMA karty, którą kupię od osoby, która karty tej nie kupiła bezpośrednio w sklepie, a otrzymała w ramach RMA za wcześniej kupioną kartę z serii 700?

W dniu dzisiejszym S/N karty wskazuje na ponad 1000 dni w formularzu Guest RMA http://www.evga.com/support/guestregister.asp

Edytowane przez mxms

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość damian25

Na forach pisali ze nie przysługuje Ci .Ale wiesz co z takim pytaniem to powinienes polecieć do evga a nie tutaj .Zawsze sie pyta u zródła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...