Skocz do zawartości
Return

[2000-2400] zestaw ITX z i5-6500 i dedykowanym GPU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich
 
Do konca wrzesnia chce zlozyc malego peceta. Co myslicie o tym zestawie?
 
Procesor Intel Core i5-6500 BOX  - mam mozliwosci kupienia po okazyjnej cenie, takze wolalbym zeby zostal. Nie interesuje mnie podkręcanie.
Płyta główna ASRock H110M-ITX, H110, DDR4, SATA3, USB 3.0, mini-ITX (90-MXB0N0-A0UAYZ) - przegladalem czym roznia sie H110M i B150 (ktore najczesciej polecane sa w zestawach na PPC) i mysle, ze H110M w zupelnosci mi starczy. Jedyne czego wymagam od plyty to stabilnego dzialania.
Pamięć Kingston HyperX FURY 8GB (2x4GB) DDR4 2133MHz CL14 (HX421C14FBK2/8)
Karta graficzna MSI GeForce GTX 750Ti 2GB lub ASUS GeForce GTX 950 2GB - wybiore jedna z tych; ewentualnie moge "przeczekac" na integerze i dokupic GTX 1050 4GB w pazdzierniku
Dysk Toshiba 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 32MB cache (DT01ACA100)
Zasilacz Thermaltake TR2 450W Japan Cap (W0432NE) - mocy chyba wystarczy dla zestawu?
Obudowa Cooler Master ELITE 110 (RC-110-KKN2) - obudowa jest dosc mala, podoba mi sie, jednak zastanawiam sie, czy nie bedzie to piekarnik :) czy boksowe chlodzenie i pasta dla i5-6500 wystarczą? Czy wszystko zmieści się bez problemu? :)

Mam już OS, monitor i peryferia.  W przyszlosci zamierzam dorzucić dysk SSD do zestawu. 
 
Komputer ma sluzyc do okazyjnego grania (Wiedzmin 3, Assassins Creed Unity i Syndicate, Batman Arkham Knight, RotTR, moze w przyszlosci ME: Andromeda). Do szczescia wystarczy mi 1920x1080, ustawienia medium, 30-40 fps.

 
Z gory dzieki za pomoc :)

Edytowane przez Return

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...