Skocz do zawartości
fluxie

Nowa grafika pod obecny zestaw.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,w związku z premierami nowych gier (szczególnie bf1 :D) postanowiłem zmodernizować mój komputerek. Piszę więc z prośbą do was o doradzenie nowej karty graficznej. Chcialbym przeznaczyć na ten cel ~ 700 cebulionów, jednak jestem w stanie wyskubać tego tysiaka jesli będzie to bardziej opłacalne. 

Proc: i5-2500K 3.30Ghz (będe go chcial troche podkręcić jak przyjdzie nowa grafa)

Płyta główna: Asus P8Z77-M 

RAM:  16GB Kingston HyperX 1600Mhz

Zasilacz: Be quiet 630W Pure Power L7

Grafika: Gigabyte GTX560Ti  1GB 

Buda: Antec p182

chłodzenie CPU: SilentiumPC Fortis 3

 

Dodam, że używki wchodzą w gre. Rozglądałem się troszke, zainteresował mnie  r9 280x sapphire 3gb oraz 290x, ale nie wiem czy jest to rozsądne.
Z góry dziękuje za pomoc 8)

Edytowane przez fluxie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz dokładać bierz gtx 1060 6GB a jak nie to jedną z tańszych niereferencyjnych rx 470 czyli gigabyte lub asus. Jedno i drugie opłacalne w swoich cenach a te 470 i tak się jakoś dobrze nie kręcą i przyrost jest minimalny. Lepiej wyjdziesz jak obniżysz AA czy cienie, da więcej klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę brać 470 z 8GB, mam wrażenie że to zmarnowany potencjał, a 1060 3GB znowu jest porównywalana do 470 4GB ale chodzi drożej. Z 470 4GB właśnie w dobrej cenie widzę Asusa za 945zł http://itpromo.pl/p/1580/137902/asus-rog-strix-radeon-rx-470-4gb-ddr5-256bit-dvi-hdmi-dp-strix-rx470-4g-gaming-karty-graficzne-ati-karty-graficzne-podzespoly-komputerowe.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...