Skocz do zawartości
DonDo

MSI GTX 1080 Gaming X za 2700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Najprościej udać się w miejsce rzekomej siedziby tej firmy, porozmawiać, wtedy będziesz wiedzieć, czy to wałek. To że jest NIP i REGON podany na stronie o niczym nie świadczy. Mi dałoby do myślenia, że sprzedający nie posiada własnej domeny tylko posługuje się gmail. Trochę niezbyt poważnie jak na firmę.

Edytowane przez grzechotnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten użytkownik Allegro sprzedaje także Windows 7 Professional po 120,00 zł i twierdzi w opisie, że to legalne wersje. Mało tego - do 10 Windowsów dodaje jedenasty gratis! Tak że jest jasne, że to jakiś straganiarz, a nie sklep.

 

Z kartami jak najbardziej może być wszystko w porządku i pewnie jest, poza gwarancją. Wątpię aby były to karty z normalnej dystrybucji, a skąd spadły lub spadną w ciągu 21 dni to nie wiadomo. Ewentualny problem może wystąpić w przypadku próby realizacji gwarancji, która najwyraźniej jest na gmailu lub próby sprzedania tej karty, jako karty z gwarancją. :)

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy interesujące. Sam tak twierdzi czy to czyjaś interpretacja?

 

Twierdzi, że sprzedaje magazyn, a jednocześnie wysyła do 21 dni? To w tym momencie przedwstępnie zapachniało wałkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie darował. Szkoda czasu na zabawę z Allegro i Policją. Karty pewnie ma ale realizacja gwarancji pewnie gdzieś w Chinach, wiec tak naprawdę jej nie ma.! Karty lubią paść bez względu na producenta.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta firma z Rybnika nie pierwszy raz robi takie promocje :D Pamiętam że wystawiali topowe karty w dniu premiery ! o kilka set złotych taniej niż oficjalna cena, czemu tak robią nie wiem, i nie wiem też jak z jakością towaru, ale wygladają na porządną firmę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podziękuję, są to karty bez gwary, a przebitka cenowa aż taka rewelacyjna nie jest. No i termin wysyłki 21 dni :)

 

Strach myśleć, że one potem trafią zapewne na wtórny rynek jako karty "z gwarancją".

 

Już to widzę, jak "typ kupił 200 kart za pół miliona złotych", ale na własną domenę kasy już nie starczyło i na wysyłkę kupujący ma jednak czekać do 21 dni tak na wszelki wypadek. :)

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak podejrzane. Można zaryzykować. Ale trzeba pamiętać o dość  istotnej liczbie awarii jeśli chodzi o dzisiejsze karty. Lubią paść. Lubią sypać artami. Nie trzymają bazowych taktowań lub posiadają inne  wady jak piszczące cewki. Dzisiaj nie mam nic pewnego bez względu na firmę. Wszystko zależy też od serwisu jak sobie z tym radzi ile trzeba będzie czekać. Czy dostaniemy nową czy po naprawie. Zdarzały się tu przypadki opisywane na naszym forum, gdzie ludzie dostawali z powrotem swoje karty z serwisu nieprawione lub z innymi wadami.  Lub dostawali inne karty po naprawie, bo inny klient dostał nówke. Jak się potem okazywało taka karta nie było do końca naprawiona.  Dlatego też gwarancja to podstawa. Potem użeranie się z serwisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś daje 2700zł za kartę to może dołożyć 300 i kupić w normalnym sklepie.  W tym wypadku tylko odbiór osobisty ale ja i tak bym się nie skusił. Poza tym uważałbym na kupowanie kart ASUSa ich serwis to żenada znajoma wysyłała 4 razy laptop na wymiana klawiatury ani razu jej nie wymienili tylko odsyłali tak więc żadnego sprzętu ASUSA !

 

Może także warto czytać komentarze tego sprzedawcy?

 

cyt"Kartę graficzna otrzymałem tydzień po terminie który i tak wynosi 21 dni, sprzedawca informował że będzie wysyłał sprzęt już po 14 dniach, W ramach rekompensaty zaproponował zwrot 200 zł które miało być dołączone do gwarancji, kontaktu i zwrotu brak. "

 

LOL :)

Edytowane przez Spider22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...