Skocz do zawartości
straznikk

[+-3500] Komputer do gier 1080p

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, potrzebuję pomocy w wyborze zestawu jak w poniższej ankiecie. Piszę do was bo jeszcze nie kupiłem nic ,a już mam buyers remorse, proszę o pomoc :)
Skręciłem taki oto zestaw bazując na innych tematach https://www.morele.net/inventory/info/QZJ8R5/
Ale nie bardzo wiem w jakiej obudowie to zamknąć  :) może taka? https://www.morele.net/obudowa-phanteks-enthoo-pro-m-middle-tower-czarny-okno-ph-es515p-bk-766992/
Z góry dziękuję.

  • czy zestaw ma zawierać tylko komputer czy również system operacyjny, napęd optyczny i peryferia takie jak: monitor, myszka, klawiatura itp.?
    Tylko skrzynka
  • do czego komputer będzie wykorzystywany
    Głównie gry
  • jaką kwotę chcesz przeznaczyć
    3500-4000
  • czy części mają być nowe czy mogą być używane
    Wszystkie nowe
  • czy będziesz podkręcał podzespoły
    Na początku nie, później może tak
  • w jakiej rozdzielczości grasz/zamierzasz grać
    FullHD 1080p
  • czy mieszkasz poza Polską (ceny za granicą są inne!)
    Nie
  • czy możesz użyć części ze starego komputera takich jak: dysk twardy, napęd optyczny, obudowa
    Posiadam chłodzenie cpu : silentum PCfera 2
    Oraz : Arctic VGA TwinTurbo II i tutaj pytanie czy lepiej wymienić czy zostawić montowane w karcie
  • czy preferujesz jakiś konkretny sklep np. z powodu odbioru osobistego
    Nie
Edytowane przez straznikk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...