Skocz do zawartości
Pakodron

Jednostajne piszczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam pewien problem i nie potrafię rozpoznać przyczyny. Dokładnie mówiąc, gdy gram jakoś 1-2 h np.: w cs go, komputer zaczyna jednostajnie piszczeć, obraz na monitorze lekko falować/drgać po czym komputer się restartuje. Po restarcie dalej piszczy i się restartuje. Piszczenie znika po wyłączeniu komputera na jakieś 30 min. Przeczytałem w internecie, że przyczyną mogą być cewki karty graficznej. Postanowiłem oddać na gwarancję kartę graficzną do Morele( tam kupiłem cały komputer) przysłali mi nowa kartę graficzna lecz problem dalej jest taki sam. Obecnie odłączyłem kartę graficzna i używam tej wbudowanej w płytę główną. Nie ważne ile gram, piszczenie nie pojawia się. Raz się zdarzyło gdy wyłączyłem komputer i musiałem go od razu ponownie włączyć to pojawiło się piszczenie i restart itd. Proszę o pomoc poniżej przestawiam mój zestaw.

 

Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL Unbuffered NON-ECC 1.5V (BLS2CP4G3D1609DS1S00CEU)

 

Caviar Blue, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (WD10EZEX)

 

H81M S1150 H81 2DDR3 USB3/HD/DVI/DS BOX - H81M

 

CORE i5-4460 3.20GHz LGA1150 BOX BX80646I54460 - Haswell Refresh

 

Core TS 430W (P1-430S-XXB9)

 

GTX 960 GAMING 2GB GDDR5 HDMI, DVI-I, 3xDP (GTX 960 GAMING 2G)

 

DVD -/+ R/RW 24x SH-224DB BLACK - SATA BULK - BEZ SOFTu BA (SH-224DB/BEBE)

 

N200 NSE-200-KKN1

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też opinie zadowolonych użytkowników , więc może to po prostu częsty pech:). Reklamacja swoją drogą , najlepiej jakbyś dostał nowy i nieużywany.Potem alledrogo i następnie po przeczytaniu większej ilości opinii , świadomy zakup wymarzonego zasilacza :) Jest dużo dobrego , niekoniecznie drogiego sprzętu więc nie będziesz miał problemu.Powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...