Skocz do zawartości
arak

Wymiana karty graficznej na Radeon HD 7570

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem na chwilę przed wymianą karty graficznej.
Obecnie mam Nvidia GeForce 210 . Wśród oprogramowania które współpracuje z tą kartą znajduje się:
Nvidia GeForce Experience 2.2.
Nvidia Oprogramowanie systemu PhysX 9.13.1220
Nvidia Sterownik 3D vision 341.95
Nvidia Sterownik dźwięku HD 1.3.30.1
Nvidia sterownik graficzny 341.95
Nvidia sterownik kontrolera 3D vision 340.50
 
Czy kolejność powinna być taka,że przed wyciągnięciem "starej" karty powinno się odinstalować te wszystkie powyższe elementy. Zamontować nową i wgrać sterowniki?

Nowa karta to Radeon HD 7570. Na stronie producenta znajdują się dwa odnośniki do tej karty,mianowicie:

http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy3&os=Windows+7+-+64

Czy jeden nad drugim ma jakąś przewagę,czy wybór nie będzie miał większego znaczenia?

Dzięki wielkie z góry.Pozdrawiam.

Edytowane przez Klaus
Nie wklejaj formatowanego tekstu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze są stabilne, ale starsze. Drugie nowsze, ale w wersji beta - czyli mogą wystąpić problemy, ale nie muszą.

Zacznij od drugich - na ogół działają dobrze, ale jeśli by się coś złego działo, przejdziesz na pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma szczęście nie wydałem zbyt dużo pieniędzy na tą nową kartę(kupiłem ją okazyjnie) i głównie chodziło żeby była lepsza od obecnej,tzn. Geforce 210. Na tej nowej karcie nie będę grał w gry,służy on głównie do prac biurowych,przeglądania internetu i oglądania filmów. 

Czy przeznaczając tego radeona do takich "obowiązków" jak powyżej to powinien odczuć poprawę,bo ten Geforce nawet z tym sobie nieraz nie radził?

 

I chciałbym dopytać czy stare sterowniki do Nvidii najlepiej odinstalować ręcznie a potem pozostałości Driver Sweaper-em?

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G210 nie radził sobie z przeglądaniem neta , pracami biurowymi i oglądaniem filmów ?

 

Pierwsze słyszę - sam mam obecnie G210 ( karta z podpisu poszła do krainy wiecznych marków ) i na sprzęcie z podpisu + SSD 128GB działa świetnie .

 

Może problem leży w czym innym , może się okazać że HD7570 nie wiele pomoże .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...