Jump to content
arak

Wymiana karty graficznej na Radeon HD 7570

Recommended Posts

Witam. Jestem na chwilę przed wymianą karty graficznej.
Obecnie mam Nvidia GeForce 210 . Wśród oprogramowania które współpracuje z tą kartą znajduje się:
Nvidia GeForce Experience 2.2.
Nvidia Oprogramowanie systemu PhysX 9.13.1220
Nvidia Sterownik 3D vision 341.95
Nvidia Sterownik dźwięku HD 1.3.30.1
Nvidia sterownik graficzny 341.95
Nvidia sterownik kontrolera 3D vision 340.50

Czy kolejność powinna być taka,że przed wyciągnięciem "starej" karty powinno się odinstalować te wszystkie powyższe elementy. Zamontować nową i wgrać sterowniki?

Nowa karta to Radeon HD 7570. Na stronie producenta znajdują się dwa odnośniki do tej karty,mianowicie:

http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy3&os=Windows+7+-+64

Czy jeden nad drugim ma jakąś przewagę,czy wybór nie będzie miał większego znaczenia?

Dzięki wielkie z góry.Pozdrawiam.

Edited by Klaus
Nie wklejaj formatowanego tekstu!

Ma szczęście nie wydałem zbyt dużo pieniędzy na tą nową kartę(kupiłem ją okazyjnie) i głównie chodziło żeby była lepsza od obecnej,tzn. Geforce 210. Na tej nowej karcie nie będę grał w gry,służy on głównie do prac biurowych,przeglądania internetu i oglądania filmów. 

Czy przeznaczając tego radeona do takich "obowiązków" jak powyżej to powinien odczuć poprawę,bo ten Geforce nawet z tym sobie nieraz nie radził?

I chciałbym dopytać czy stare sterowniki do Nvidii najlepiej odinstalować ręcznie a potem pozostałości Driver Sweaper-em?

Dzięki.

G210 nie radził sobie z przeglądaniem neta , pracami biurowymi i oglądaniem filmów ?

Pierwsze słyszę - sam mam obecnie G210 ( karta z podpisu poszła do krainy wiecznych marków ) i na sprzęcie z podpisu + SSD 128GB działa świetnie .

Może problem leży w czym innym , może się okazać że HD7570 nie wiele pomoże .