Skocz do zawartości
Crescendo1

Problem z pillars of eternity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam problem który uniemożliwia granie. Film najlepiej pokaże o co chodzi https://drive.google.com/file/d/0B29WsKUzaBBNMk45OGxvaDlaTkE/view

Gra jest oryginalna, z goga, bez dlc. Wystarczy że nacisnę dwukrotnie gdziekolwiek i tak się dzieje 

Nie jest to jedyna gra w której mam podobny problem, działo się tak też w tropico 5, dota 2, ultimate chicken horse i wielu innych. Tylko było to na tyle mało uciążliwe że dało się normalnie grać. Są też gry np Wiedźmin 3 i GTA 5 które działają normalnie. Jak mogę to naprwawić?

Edytowane przez Crescendo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo problem z grafiką albo coś się uruchamia w trakcie grania .

 

Przeinstaluj / zakutalizuj sterowniki do karty graficznej , możesz też odpalić kompa i gry na integrze z procka ( jeżeli dobrze widzę to masz I5 4460 ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyjąłem karte graficzną i odpaliłem na integrze. Do tego wyłączyłem wszystkie procesy które wiem że mogłem i zostały tylko takie http://imgur.com/a/F9ngT

Problem nadal występuje

Co do myszki to mam A4tech X747 i ma ona 3 dodatkowe przyciski, jeden z dwuklikiem. Ale tak się dzieje też gdy naciskam normalnie lewym przyciskiem. Niestety nie mam pod ręką żadnej innej myszki żebym mógł sprawdzić czy to jej wina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji przywrócenia do domyślnych, ustawienia zapisują się w myszy, ale ręcznie je przywróciłem do takich jak zapamiętałem jako fabryczne. No i nic się nie zmieniło. Zmniejszyłem dpi z 2000 do 400, report rating z 1000 na 500 i potem na 125 ale też nic. Wyłączyłem całkowicie te dodatkowe przyciski. Myszkę podpinałem pod różne porty. 

Edytowane przez Crescendo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny problem, tylko czasem mnie wywalało całkiem do pulpitu, gdy miałem podłączone dwa monitory na raz. Jedne gry działały, a inne pozwalały "wyjść" myszce poza ekran na boczny monitor i wówczas miałem zrzut gry. Podłączony był przez HDMI telewizor. Może popatrz w opcjach rozdzielania obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...