Skocz do zawartości
iczek

GeForce GTX 860M - problem ze sterami na Asus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów,

 

Chciałbym podpytać czy ktoś z Was spotkał się z podobnym problemem do mojego i ew. prosić o poradę.

Posiadam kartę GeForce GTX 860M na dość mocnym laptopie Asus N551J. Zakupiłem go w sumie specjalnie dla karty także.

Niestety, po zmianie systemu z oryginalnego Windows 8 na konieczny (wymogi firmowe) upgrade na Windows 10 Pro, przestałem móc poprawnie instalować upgrade sterowników do GeForca, a od dłuższego czasu już w ogólnie nie mogę w systemie wgrać poprawnie sterowników do Nvidia.

 

Na liście urządzęń świeci mi się Display i system znajduje stery , ale zawsze otrzymuje komunikat o błędzi einstalacji.

Instalacja poprzez Experience też kończy się lakonicznym komunikatem o błędzie i koniec.

 

Obdzwaniam pomoc Asusa i zawsze doradzają mi przywrócenie ustawień fabrycznych poprzez reset BIOS. Czynię to, ale efekt jest dokładnie taki sam.

Nawet na starych sterach oryginalnych i bez nich, nie mogę zainstalować tej karty.

 

Czy może ktoś spotkał się z tym problemem?

 

PS

Powrtó do windows 8 jest niemożliwy niestety.

post-230163-0-76291400-1474529285_thumb.png

post-230163-0-11863900-1474529287_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pamiętam jak to było w win 10 lecz musisz, w systemie wyłączyć automatyczna aktualizacje sterowników wywalić sterowniki do grafiki NV potem wejść w awaryjny wywalić sterowniki do intela, restart i instalujesz sterowniki do intela restart, po restarcie instalujesz do grafiki i powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...