Skocz do zawartości
alexandro

Laptop 17" do 6000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję laptopa do 6000 zł z dyskiem SSD, chyba 120 gb wystarczy, z systemem. Koniecznie 17 cali (nie wchodzi w grę zakupienie 15" + monitora). Laptop do codziennego użytkowania, gier typu CS GO, może FIFA. Zależy mi na niezłych głośnikach wbudowanych, teraz mam Lenovo z50 z JBL i głośniki są naprawdę spoko. Laptop będzie rzadko przenoszony, matryca raczej matowa, ale niekoniecznie. Ważne, żeby lapek na te 5 lat wystarczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym Asusa polecanego powyżej, ale po sprawdzeniu głośników chyba odpuszczę. Niby to nie jest najważniejsze, ale zależy mi na niezłych głośnikach np. JBL montowanych w Lenovo. Tyle że Lenovo w modelu Y700 montuje grafę GF960M, a w Asusie mam 970M. Może jeszcze coś innego do polecenia z 17 calowych?

Jak grają głośniki z tego MSI powyżej?

Edytowane przez alexandro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem w sklepie 2 piosenki na youtube z tych samych linków co słucham w domu na lenovo z jbl i jakość dużo słabsza. Głośniki zewnętrzne są wyjściem, ale muszę zamknąć się w 6000 zł i ani złotówki więcej, a przez dodatkowe głośniki muszę wziąć z innym gorszym podzespołem. Szukam czegoś innego z 17 calówek, ale raczej bieda, szczególnie lenovo mocno ograniczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...