Jump to content
alexandro

Laptop 17" do 6000 zł

Recommended Posts

Poszukuję laptopa do 6000 zł z dyskiem SSD, chyba 120 gb wystarczy, z systemem. Koniecznie 17 cali (nie wchodzi w grę zakupienie 15" + monitora). Laptop do codziennego użytkowania, gier typu CS GO, może FIFA. Zależy mi na niezłych głośnikach wbudowanych, teraz mam Lenovo z50 z JBL i głośniki są naprawdę spoko. Laptop będzie rzadko przenoszony, matryca raczej matowa, ale niekoniecznie. Ważne, żeby lapek na te 5 lat wystarczył.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wziąłbym Asusa polecanego powyżej, ale po sprawdzeniu głośników chyba odpuszczę. Niby to nie jest najważniejsze, ale zależy mi na niezłych głośnikach np. JBL montowanych w Lenovo. Tyle że Lenovo w modelu Y700 montuje grafę GF960M, a w Asusie mam 970M. Może jeszcze coś innego do polecenia z 17 calowych?

Jak grają głośniki z tego MSI powyżej?

Edited by alexandro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpaliłem w sklepie 2 piosenki na youtube z tych samych linków co słucham w domu na lenovo z jbl i jakość dużo słabsza. Głośniki zewnętrzne są wyjściem, ale muszę zamknąć się w 6000 zł i ani złotówki więcej, a przez dodatkowe głośniki muszę wziąć z innym gorszym podzespołem. Szukam czegoś innego z 17 calówek, ale raczej bieda, szczególnie lenovo mocno ograniczone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.