Skocz do zawartości
Trendzik

GRY WOLNO CHODZĄ !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

millor oczywiscie przesadza. Cos mu nie ruszylo, poczytal na necie ze niektorzy maja problemy z winXP i tak to sie tworza legendy nie podparte rzeczywista prawda.

Trendzik - moze masz powlaczane anizo x8 i AAx4.

Masz mocny sprzet ale bez przesady, on tego nie uciagnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema!! może sprawa nie na temat ale napisze tu aby ni smieciś forum :wink: kupiłem sobie RAM twinmos 512 (400mhz) ! w biose ustawilem sobie AGGRESIVE :twisted: ale przy starcie kompa w momencie sprawdzania nośników wyśiwtla sie linijka chyba memory frequency 133mhz DDR266 !! no to te DDRy chodzą na 400 czy na 266 ? bo sam już nie wiem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U ciebie się tną a u mnie w ogóle nie chodzą!! Mam tak niesamowicie dennego kompa, że nawet Diablo 2 LoD sie cina!!!!

Wiesz jak sam napisales ze masz dennego kompa to chyba sie nie dziw ze ci grzy nie chodza. Sek w tym ze on nie ma dennego kompa i mu sciana. Jak bys sie ty czul jakbys kupi kompa za pare tysiecy zlatych zeby ci gry plynniutko chodzily - a nie chodza.

 

A co do temamu zgadzam sie z kareesem ze to pewnie przez AA i AF.... choc niektórzy na forum mówia za na Gf3 graja we wszystkie nowe gry z AAx4..... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zcisz w TOCA dzwiek do zera i zobacz - kumpel ma sprzet podobny do twojego + live'a i mial ten sam problem

zciszenie nic nie da. Wyłącz dźwięk w biosie i wtedy zobacz.Albo w menadżeże urządzeń w windowsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie , kupiłem kompa za pare tysięcy i to dobrego a tu się gry tną !

 

Mój komp działa na AGP x4 (choć karte mam 8X) bo tak mam przestawione !

 

1. Jak wyłączyć to 4xAA i anizo 8x ??? Ale raczej nie mam tego włączonego !

 

2.Jak wyłączyć dźwięk w biosie ??? Napiszcie krok po kroku :) Mam Award Bios !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz dźwięk w Windowsie.

Narazie w biosie się nie baw.

Klikasz prawym przyciskiem myszy na Mój Komputer

Następnie zakładka Sprzęt potem Menadżer Urządzeń i Kontroler dźwięku video i gier. Tam musisz znaleźć swoją kartę dźwiękową i ją wyłączyć. Gdy ją znajdziesz klikasz na nią a potem już będziesz wiedział co zrobić.

Nie używaj tego urządzenia (wyłącz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem dźwięk w biosie !! (wyłączyłem moją zintegrowaną kartę dźwiękową ) !!

 

Uruchomiłem TOCA RACE DRIVER i powiem tylko jedno !!!

 

Gra dziła idealnie bez żadnych zacięć na najwyższej rozdzielczości i na największych detalach !! Więc problemem jest moja zintegrowana karta dźwiękowa!

 

I teraz kolejne pytanie: CO robić ?? Ściągnąć sterowniki (jak tak to skąd) ?? Co mam zrobić ??

 

Mój kolega ma jedną karte dźwiękową Creative Sound Blaster 128 Pci ?? Czy będzie lepsza od tej zintegrowanej i czy jeśli zamontuje tą kate i włącze dźwięk na tym SoundBlasterze to gry będą dalej się ciąć czy będą chodzić już normalnie tak jak chodzą mi po wyłączeniu dźwięku ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz :wink:

Weź od kumpla tego sblastera pci128 i zamontuj.

Przynajmniej będziesz miał dźwięk.Gry będą wtedy chodzic dobrze.

A potem kup sobie jakiegos Live 5.1

:wink:

 

Czy sterowniki pomogą to niewiem.

możesz spróbować. Niech ktoś się wypowie kto ma chipset Via :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mni jest na odwrut...... na sblive scina a na zistegrowanej jest ok..... reklamowac swojego sb ??

Bo filmy w mp3 starszni tna.... a gry czasmi.... ale raczej przez karte... bo idzie jabie 100fps a tu nagle scina.... potem znowu 100 i sciacie na ulameksekundy.... a sb na jescze tydzien gwarancji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądze że powinieneś zareklamować swojego SB !

 

Ja postaram się zainstalować sterowniki nowe do mojej karty a jak to nic nie da to zmienie na SoundBlaster 128 !!

 

A WindowsXP i tak zainstaluje bo sądząc z waszych wypowiedzi będzie lepszy od tego Win98SE ! Tylko najpierw muszę ściągnąć stery do SoundBlaster 128 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądze że powinieneś zareklamować swojego SB !

 

Ja postaram się zainstalować sterowniki nowe do mojej karty a jak to nic nie da to zmienie na SoundBlaster 128 !!

 

A WindowsXP i tak zainstaluje bo sądząc z waszych wypowiedzi będzie lepszy od tego Win98SE ! Tylko najpierw muszę ściągnąć stery do SoundBlaster 128 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - Gucio, swietny temat na niezasmiecanie forum.

Po drugie - Trendzik ciesze sie, ze wiesz gdzie lezy Twoj problem.

Po trzecie - na pewno to wina sterownikow bo muza musi chodzic.

Po czwarte - o wiele lepsza jest SB live od SB 128 w grach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem WindowsXP ! Ale gry na nim chodzą tak samo jak na 98SE ! Colin3 nieraz jeszcze zwolni ! Ale nie tnie tylko po prostu zwolni nieraz !

 

Gram na najwyższych detalach i na rozdziałce 1024x748 !

 

Czy jak zmienie karte dźwiękową to będzie już super płynnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem WindowsXP ! Ale gry na nim chodzą tak samo jak na 98SE ! Colin3 nieraz jeszcze zwolni ! Ale nie tnie tylko po prostu zwolni nieraz !

 

Gram na najwyższych detalach i na rozdziałce 1024x748 !

 

Czy jak zmienie karte dźwiękową to będzie już super płynnie ??

na moim nie kreconym jeszcze konfigu (czyli na 1700+) colinek smigal wlasnie na takich ustawienieach jak napisales (wsjo max na 1024x748) i nie mial prawa przyciac :twisted:

 

sadze ze powinienes szporowac na sb nowego - to rozwiaze wszystkie twoje problemy :D

 

pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...