Skocz do zawartości
Trendzik

GRY WOLNO CHODZĄ !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problem: Gry takie jak Colin3 i Toca3 tną się !! W TOCE to się grać prawie nie da , a w Colina tak sobie ale też nie jest super!!!

 

W czym problem????

 

Mój Konfing:

ATHLON XP 2200+

EPOX KT400A

512 RAM DDR 333Mhz

Gainward GeForce 4 Ti 4200 64Mb DDR AGP 8x

Dysk Seagate Barracuda 40GB 7200

Windows 98SE PL

 

Nie wiem czemu te gry tak chodzą! U innych na słabszych kompach chodzą szybciej niż u mnie !!!!!

 

POMOCY !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj te stery na windows 98se. Musi pomóc jak je nigdy wcześniej nie instalowałes. Jest to bezpieczne.Są to sterowniki do płyty głównej.

Ściągnij i instaluj je od razu. Daj znać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pomorze to formatuj dysk i instaluj Win Xp jak używasz go tylko do grania, film, mp3 to instaluj HE.

 

Tak wogule instalowałeś stery nowe do grafiki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Zainstalowałem i oto moja opinia:

 

Testowałem 2 gry :

 

COLIN MCRAE RALLY 3-(Max detali i wysoka rozdziałka w 32bit) zero cięcia się chodzi świetnie

 

TOCA RACE DRIVER - a tu może troche lepiej ale i tak tnie się !! Przeszkadza to w grze ! Na najładniejszej i na najbrzydszej grafice chodzi identycznie tzn. haczy i to czasami mocno !!!

 

Te sterowniki jakby pomogły na Colina 3 a nie pomogły na TOCE !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Zainstalowałem i oto moja opinia:

 

Testowałem 2 gry :

 

COLIN MCRAE RALLY 3-(Max detali i wysoka rozdziałka w 32bit) zero cięcia się chodzi świetnie

 

TOCA RACE DRIVER - a tu może troche lepiej ale i tak tnie się !! Przeszkadza to w grze ! Na najładniejszej i na najbrzydszej grafice chodzi identycznie tzn. haczy i to czasami mocno !!!

 

Te sterowniki jakby pomogły na Colina 3 a nie pomogły na TOCE !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nieinstalowałem nowych sterowników do karty graficznej ! Te sterowniki co mam są z 25.10.2002 to nie są aż tak stare !!

 

Skąd wziąć nowe sterowniki do Gainward GeForce4Ti PowerPack Ultra 650/ AGP 8x ?????????????

 

Takie aby były stabilne !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A system to i tak zmieniłbym. 

Nawet jeśli będzie wszystko ok.

 

masz ty stary cierpliwosć... m.in. z braku cierpliowści nie odpowidadam w takich topicach.. a co do załozyciela... przynajmniej nie jestes lamerem który twierdzi ze wie wszystko a nie wie nic ;) RE5PECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trendzik, pisałeś że nie masz zainstalowanego Service Packa. Zainstaluj go bo warto. Inaczej nazywa się to VIA 4 in 1. Powinieneś mieć go na CD dołączonym do płyty głównej, a jak nie to poszukaj w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem już tego Service Pack-a !

 

Ale nie wiem do czego on służy ???

 

Są to chyba najnowsze sterowniki ? Prawda !

 

 

Mam jeszcze jeden problem a mianowicie , nieraz w grach coś się dzieje z dźwiękiem ?? Dźwięk jest ale tak dziwnie szumi ! Nie zawsze ale zdaża się ! Karte mam zintegrowaną z płytą główną ! Realtek AC97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki są po to aby system chodził stabilnie i był wydajny.

Bez tych sterowników na systemach 9X system traci bardzo dużo na wydajności. Na Xp mniej.BEZ TYCH STERÓW GRY BĘDĄ GORZEJ CHODZIC!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie lepiej chodzić jak będziesz miał WINDOWS XP PRO+VIA SERVICE PACK 4.48 + najnowsze detonatory. TOCA powinna chodzić wtedy dobrze. Wydaje mi się że masz cos w systemie namieszane :wink:

Instaluj Xp i daj znać co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

 

Pytałem jednego ziomka co sądzi w tej sprawie a on powiedział cytuje:

 

''ciekawe rozwiazanie - nowy system.....

po pierwsze sprawdz ustawienia gier... moze przesadzasz z rozdzielczosciami i detalami

(przy ti4200 1600x1200 i max detali nie ma szans).

po drugie zauwaz czy zwolnien nie powoduje dysk (slychac to, a gra staje i po chwili rusza).

po trzecie - musisz wiedziec jaka masz karte dzwiekowa - jezeli integrowana z plyta to ona moze stanowic problem. osobiscie mam r9700, a2000+, 1gb ramu i 2x80 gb 7200, a do tego live 5.1 - niby nic sie nie ttnie ale czasem sa klopoty spowodowane przez dzwiekowke...

dopiero jak zerkniesz na powyzsze zainstaluj nowe windowsy''

 

Może on ma racje ! Ja mam karte zintegrowaną z płytą główną !

Co o tym sądzicie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...