Skocz do zawartości
elminsterr

Jaki model GTX 1070 wybrać? Ma być wydajny i cichy!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chcę kupić jeden z niereferencyjnych modeli GTX 1070. Najbardziej poza wydajnością zależy mi na tym aby karta była cicha, bo nie używam słuchawek i często gram w strategie typu Civ VI (niedługo wychodzi), dlatego nie uśmiecha mi się, żeby jakiś referent zagłuszył spokojną muzykę. Do tego komp stoi na biurku blisko mnie więc tym bardziej zależy mi na tym żeby karta była cicha.

 

Fajnie jakby miała tryb pasywny pod Windowsem, kompa mam mocno wyciszonego i nie potrzebuję, żeby mi chodziły dodatkowe wiatraczki podczas pracy w Wordzie.

 

GTX 1080 nie chcę ponieważ nie przewiduję w ciągu najbliższych lat zmiany monitora. Aktualnie mam rozdzielczość 1920x1200 i wydaje mi się, że GTX 1070 do tej rozdziałki wystarczy.

 

Co byście polecili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Palit 2.5 Slota - GameRock , JetStream lub SuperJetStream , to są najcisze wersje GTX1070 .

 

GTX1080 nie ma sensu brać - nie wiele szybsza a sporo droższa , sytuacja identyczna jak z GTX970/980 .

 

 

 

Podoba mi się Palit GTX 1070 JetStream (jest najtańszy) i z tego co wiem, można mu podmienić bios na tego od GameRock lub SuperJetStream, prawda to? Czyli nie warto chyba dopłacać do tych wersji, co?

Edytowane przez elminsterr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się Palit GTX 1070 JetStream (jest najtańszy) i z tego co wiem, można mu podmienić bios na tego od GameRock lub SuperJetStream, prawda to? Czyli nie warto chyba dopłacać do tych wersji, co?

Witam, do tej rozdzielczości Gtx 1060 wystarczy w zupełności, ja bym nie przepłacał. Jak byś posiadał monitor 1440p to tym bardziej gtx 1070. Pzdr

Cześć,

 

Chcę kupić jeden z niereferencyjnych modeli GTX 1070. Najbardziej poza wydajnością zależy mi na tym aby karta była cicha, bo nie używam słuchawek i często gram w strategie typu Civ VI (niedługo wychodzi), dlatego nie uśmiecha mi się, żeby jakiś referent zagłuszył spokojną muzykę. Do tego komp stoi na biurku blisko mnie więc tym bardziej zależy mi na tym żeby karta była cicha.

 

Fajnie jakby miała tryb pasywny pod Windowsem, kompa mam mocno wyciszonego i nie potrzebuję, żeby mi chodziły dodatkowe wiatraczki podczas pracy w Wordzie.

 

GTX 1080 nie chcę ponieważ nie przewiduję w ciągu najbliższych lat zmiany monitora. Aktualnie mam rozdzielczość 1920x1200 i wydaje mi się, że GTX 1070 do tej rozdziałki wystarczy.

 

Co byście polecili?

 

Cześć,

 

Chcę kupić jeden z niereferencyjnych modeli GTX 1070. Najbardziej poza wydajnością zależy mi na tym aby karta była cicha, bo nie używam słuchawek i często gram w strategie typu Civ VI (niedługo wychodzi), dlatego nie uśmiecha mi się, żeby jakiś referent zagłuszył spokojną muzykę. Do tego komp stoi na biurku blisko mnie więc tym bardziej zależy mi na tym żeby karta była cicha.

 

Fajnie jakby miała tryb pasywny pod Windowsem, kompa mam mocno wyciszonego i nie potrzebuję, żeby mi chodziły dodatkowe wiatraczki podczas pracy w Wordzie.

 

GTX 1080 nie chcę ponieważ nie przewiduję w ciągu najbliższych lat zmiany monitora. Aktualnie mam rozdzielczość 1920x1200 i wydaje mi się, że GTX 1070 do tej rozdziałki wystarczy.

 

Co byście polecili?

A jeżeli już koniecznie chcesz gtx 1070 to bierz ten który jest najtańszy ale z podwójnym wentylatorem. MSI GTX 1070 Armor wypada najkorzystniej cenowo. Palit na niektóre modele daje tylko 24miesiace gwarancji. Zwróć na to uwagę przy ewentualnym zakupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam MSI Gtx 1070 gaming x, sam posiada i jest mega cicha. Do 60 stopni pracuje w trybie pasywnym i wentyle się nie kręcą. Powyżej 60℃ włączają się ale i tak ich nie słychać. Uważam że jest to najlepszy model jeśli chodzi o wydajność/ kultura pracy.

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rozr111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...