Skocz do zawartości
Twój Pan

Mam zepsuty profil na forum, pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór.

 

Dwie kwestie:

1.Kiedyś miałem dużo zielonych plusików, lajków czy jak to się nazywa, za merytoryczne, kreatywne, inteligentne i błyskotliwe wypowiedzi na poziomie, ale ktoś mi to popsuł i jestem na konkretnym minusie, co rzutuje na moją wiarygodność. http://forum.purepc.pl/topic/354500-zr%C3%B3bcie-co%C5%9B-p/page-729?do=findComment&comment=4023294

 

2. Nie mogę wysyłać ani otrzymywać wiadomości, bo ktoś coś naklikał, chyba do końca nie wiedział co robi i wszystko zepsuł. http://forum.purepc.pl/topic/354500-zr%C3%B3bcie-co%C5%9B-p/page-753?do=findComment&comment=4025773

 

Proszę to naprawić.

 

Sprawa dodatkowa: Czy jest możliwość zwiększenia ilości rozdawanych każdego dnia lajków i nielajków, bo przy tak ograniczonej ilości nie jestem w stanie wyrażać swojego podziwu i dezaprobaty dla wypowiedzi innych?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem dużo zielonych plusików, lajków czy jak to się nazywa, za merytoryczne, kreatywne, inteligentne i błyskotliwe wypowiedzi na poziomie,

 

 

Nie... naprawdę? Widmo fejsbuka wisi nad światem...

Włączyłem Ci komunikator i wyzerowałem reputacje. Jeżeli przynajmniej 3 osoby, które uznam za wiarygodne i rozsądne - niech będzie, że wliczając Ciebie - okreslą, na jakim mniej więcej poziomie miałeś reputacje, to ją ustawię. Ale zaprawdę zdrowiej byłoby, gdyby ten wynalazek nie istniał na forum i nie był używany do takich zabaw, jak na testowym.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za biznes, kiedy w ciągu chwili można komuś bezkarnie opróżnić konto?

 A to już pytanie do tych moderatorów co to bezkarnie grzebią po profilach zmieniając plusiki tak jak biednemu maslakowi. Teraz gość jest niewiarygodny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... naprawdę? Widmo fejsbuka wisi nad światem...

Włączyłem Ci komunikator i wyzerowałem reputacje. Jeżeli przynajmniej 3 osoby, które uznam za wiarygodne i rozsądne - niech będzie, że wliczając Ciebie - okreslą, na jakim mniej więcej poziomie miałeś reputacje, to ją ustawię. Ale zaprawdę zdrowiej byłoby, gdyby ten wynalazek nie istniał na forum i nie był używany do takich zabaw, jak na testowym.

Klaus twierdzi że miałem najwięcej plusików ze wszystkich :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. TO moj ostatni dzien na forum. Od jutra znikam.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zaczynasz mi podnosić ciśnienie.

Napisałem ci już to na PeeMce: Nie fikaj na forum, bo się z nim pożegnasz.

Stosując twoją terminologię, po prostu cię zniknę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graham, co ty za bzdury pleciesz? Jak to nie mam? Jako wielokrotny bananowiec jest użyszkodnikiem na indeksie i pod szczególnym nadzorem.
W każdej chwili mogę cię uznać za osobę niepożądaną na forum i tyle. Wyczerwieniłem ci wszak odpowiednie punkty regulaminu w PeeMce, które mogą być tego podstawą.

A o moją hemoglobinę się nie martw, oddaję przeważnie płytki krwi (11 razy w roku, a raz krew pełną na Motosercu) i po ich wyseparowaniu na separatorze cała hemoglobina wraca do mnie z powrotem. :P

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego GRAHAM, nie miałeś chyba jeszcze do czynienia z ostrą jak brzytwa płetwą Sikora, skoro prowadzisz takie bezowocne dyskusje. A uwierz, że owoc czeka w zanadrzu.

Oj miał do czynienia, miał. :P Jeszcze na Tłiku kilka kont poleciało w niebyt przy mojej skromnej pomocy.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...