Skocz do zawartości
danio21b

Xbox One S czy PS4 Slim?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem na etapie zakupu konsoli lecz nie wiem którą wybrać jak możecie to proszę o pomoc w wyborze. Jakieś plusy/minusy obu konsoli. Może ktoś ma albo xboxa one s albo ps4 slim i może się wypowiedzieć na ich temat. Grafika w grach jest na tym samym poziomie w xbox one s i ps4 slim czy któraś konsola odtwarza lepiej gry (lepiej wygladaja)? Z góry dzięki za odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje rady albowiem przymierzam się do kupna używanej konsoli i teraz jest pytanie która będzie lepsza PS4 czy Xbox One wiem że jest sporo opinii ale większość jest z 2014 roku gdzie wszystko jeszcze dobrze nie działało i tak wiem że w teorii wydajniejsza jest ps4

ale chodzi mi bardziej która z konsol jest cichsza ma lepszą bibliotek gier 

lepsze gry w abonamencie 

i ogólnie jakę mają wady i zalety XD 

czyli w skrócie która jest lepsza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo cichszy jest na pewno XONE. Większa obudowa nie jest dla jaj, tylko dla wydajniejszego układu chłodzenia.

Gry jakie były w abonamencie możesz sprawdzić na wiki. Ale to już przeszłość. Nie sposób oszacować, która będzie dla ciebie lepsza w przyszłości.

Na plus XONE jest EA Access. Masz tam prawie każdą ich grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...