Skocz do zawartości
Doopan

24-27 fullhd do gier BF/Witcher/UT/Forza i czytania

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

chciałbym poprosić o jakieś sugestie odnośnie monitora. Chcę sobie kupić trzeci monitor, jako centralny (pozostałe 21(MVA) i 23(IPS) cale które mam teraz będą po bokach w pivocie).
Czasem gram, czasem nie gram i np. pracuje na tekście czy danych. Nic kolor-sensitive. Nie oglądam filmów dłuższych niż krótkie rzeczy na youtube na kompie (mam telewizor).

Jak gram, to w Wiedzimina3/BF4/UT (i pewnie 1 niedługo), czasem jakies starsze/prostsze gry;wyścigówki (np. Ridge Racer, niedługo może Forza jakaś). I ze względu na BF/UT myślę o czymś szybszym. Mój obecny monitor ma 66Hz i niby widać poprawę wzgledem 60Hz, ale to nie to:)
Dlatego interesuje mnie jakiś fullhd (wydajność) 24-27 cali (monitor mam obecnie w odległości 70 cm od krańca biurka). Wiem, że raczej będzie to TN, ale nie jest jakiś duży problem (czytam i tak z reguły na bocznym pivocie, czyli na ips/mva). Rozważam też gsync, bo nie każda gra da radę na 970 dać dużo fps - choć obecnie używam fastsync i jest spoko jak dla mnie. 970 wymienię za jakiś czas pewnie (zobaczę jak będę miał czas na granie).

Co do rozmiaru - 24 to raczej minimum, ew. 27 jak będzie jakiś fajny (myślę, że przy 70 cm od krańca biurka rozdziałka fullhd będzie zjadliwa, ale może się mylę). Obecnie mam 23 cale i ciut brakuje imho.

Chciałbym Was poprosić o jakieś propozycje, ew. komentarz czy warto do/prze-płacać za gsync.

Budżet: mogę wydać pewnie do 1,5-2,5 tys, ale szczerze wolę mniej, bo kupuję za swoje:)

 

UPDATE: config to i3770k+gtx970, nie wiem gdzie tu się stopkę zmienia:)

Edytowane przez Doopan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...