Skocz do zawartości
osejszon

Słuchawki ~300 zł - CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

Lacznie 300zl? Czy sluchawki + dzwiekowka?

 

Ogolnie z dzwiekowek xonar dx lub dg. Sluchawki reklamowane jako gamingowe daruj sobie, chyba ze na pierwszym miejscu stawiasz znaczek gaming. Ogolnie moge polecic Superlux 668b. Sam mam i niezle oddaja skad nadbiega przeciwnik a i do muzyki sa bdb jak za taka cene ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Gamecomy (gaming), miałem Senki - mniej więcej potrafię odróżnić te dwie rzeczy od siebie, ale jeśli widzę same pozytywne recenzje z bardzo dobrą oceną - to czemu nie miałbym się skusić na gejming, jak w przypadku Roccata? Jak na razie w recenzjach wyszedł bardzo dobrze i nie wiem jak mam dopatrzyć się w nim złych rzeczy, kiedy jeszcze go nie przetestowałem.

 

Słuchawki gdzieś do ok. max 400 zł (ani zł więcej), a dźwiękówka oddzielnie - załóżmy, że do max 200 zł, ale spycham to na dalszy plan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli widzę same pozytywne recenzje z bardzo dobrą oceną - to czemu nie miałbym się skusić na gejming, jak w przypadku Roccata?

 

Ponieważ wszystkie wielokanałówki to śmieci? Jak wyżej - kup dobrą kartę dźwiękową (do słuchawek dobrze nadaje się Xonar DGX - ma wzmacniacz) i przyzwoite słuchawki hi-fi stereo - karta zajmie się pozycjonowaniem dźwięku. Skoro głównie chodzi o gry, to poszukaj czegoś z konstrukcją zamkniętą - odizolują Cię od otoczenia, co lepiej wpłynie na wychwytywanie wielu dźwięków.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Superlux HMC 631 też miałem na oku, ale na jednym z forum testującym te słuchawki Roccata i te od Superluxa - jeśli chodzi o gry, to polecono mi Roccata.

 

Możecie mi jakoś wytłumaczyć, jak takie 5.1 jest niby nieosiągalne w dzisiejszych czasach?

5.1 czy 7.1 nie jest problem osiągnąć - wszystko kwestia ceny. Większość słuchawek na rynku opisana jako 5.1/7/1 generuje jedynie wirtualizowany dźwięk przestrzenny a to kompletna lipa. Superlux HMC631 mają świetne pozycjonowanie a przy tym są lżejsze od takich Kave'ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5.1 czy 7.1 nie jest problem osiągnąć - wszystko kwestia ceny. Większość słuchawek na rynku opisana jako 5.1/7/1 generuje jedynie wirtualizowany dźwięk przestrzenny a to kompletna lipa. Superlux HMC631 mają świetne pozycjonowanie a przy tym są lżejsze od takich Kave'ów.

 

Od kiedy to pozycjonowanie w słuchawkach stereo zależy od samych słuchawek?

 

Roccata polecono mi na forum, gdzie testowano również te Superluxy i doradzono mi, że w CS'ie sprawują się lepiej Kavy.

 

Co w końcu o tym myślicie? Kupić, przetestować, ew. zwrócić? Niewiele osób ma te słuchawki.

 

Są też fora, na których polecają listwy zasilające Gigawatt, ale to wcale nie znaczy, że warto choćby patrzeć na ten produkt, chyba że pod kątem żartu...

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...