Skocz do zawartości
Pietras1

Windows 7 64 bit

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie plextora pisze że minimum jaki system obsługuje to Win 8.1 .

 

Na win 7 może nie zaskoczyć .

 

Inna kwestia to po co ci dysk M2. NVMe ?

 

Jak nie zajmujesz się czymś profesjonalnie ( soft CAD/CAM , tworzenie grafiki 2D/3D , tworzenie i edycja A/V ) to nie wykorzystasz tego dysku w 100% , a nie wiele drożej możesz mieć normalny dysk SSD SATA 480-512GB .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie plextora pisze że minimum jaki system obsługuje to Win 8.1 .

 

Na win 7 może nie zaskoczyć .

 

Inna kwestia to po co ci dysk M2. NVMe ?

 

Jak nie zajmujesz się czymś profesjonalnie ( soft CAD/CAM , tworzenie grafiki 2D/3D , tworzenie i edycja A/V ) to nie wykorzystasz tego dysku w 100% , a nie wiele drożej możesz mieć normalny dysk SSD SATA 480-512GB .

Przecież jak ma Windows 7 Ultimatum x64 :) Kto kupił Win 7 "Ultimatum" za 1500zł to na bank prof.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak ma Windows 7 Ultimatum x64 :) Kto kupił Win 7 "Ultimatum" za 1500zł to na bank prof.

Musze Cie rozczarować  :mellow:

 

Na stronie plextora pisze że minimum jaki system obsługuje to Win 8.1 .

 

Na win 7 może nie zaskoczyć .

 

Inna kwestia to po co ci dysk M2. NVMe ?

 

Jak nie zajmujesz się czymś profesjonalnie ( soft CAD/CAM , tworzenie grafiki 2D/3D , tworzenie i edycja A/V ) to nie wykorzystasz tego dysku w 100% , a nie wiele drożej możesz mieć normalny dysk SSD SATA 480-512GB .

Fakt nie zaskoczył :mellow:  ale na 10 ruszył bez problemu.Po co mi taki dysk hmmm potrzebowałem czegoś do wykorzystania pustego portu M.2 padło na Plextora czemu "jest szybki windows 10 gotowy po 5-6 sec , ładnie wygląda z radiatorem na płycie głównej" ponieważ ssd 240 adata premium pro był no jak by to napisać "Wolny" 

Mam jeszcze dwa pytania:

1) Podczas testów wyniki CrystalDiskMark odczyt 850 zapis 350 mało szczerz mówiąc  gdyż tu na forum widziałem dużo lepsze wyniki,znalazłem coś takiego tylko nie wiem jak to ogarnąć na płycie  gigabyte z97x gaming3 "Upewnij się, że w BIOS wszystkie tory PCIe x4 zostały przypisane do gniazda M.2. Niektóre płyty główne są trochę skomplikowane jak to sprawdzić UEFI BIOS dla takich ustawień. Czasami dwa gniazda SATA3 muszą być przypisane do M.2 w Windows (lub w trakcie instalacji systemu Windows)".

2)Jakiś program do takiego typu dysków  "hwmonitor nie odczytuje temperatury " :mellow:

Z góry dzięki za pomoc i poświęcony mi czas. :wink2:

Edytowane przez Pietras1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ogarniesz CDI, wypowiedz się w tym temacie 

Co mam przez to rozumieć? w tamtym temacie tez nie ma nic dla mnie :mellow:  Napiszę tak mam 3 opcje płyty Gigabyte miedzy pcie a procesorem ale jutro pojutrze przyjdzie mi zestaw do zalania procesora za może miesiąc zwoduje jakąś grafikę pewnie rx 480 więc temperaturami się nie martwię natomiast nie  mam nadal programu"tak z czystej ciekawości" do kontroli temperatur dysku plextora resztę ogarnia hwmonitor. Jakieś rady Moderatorze?

 

Program mam.*

Edytowane przez Pietras1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...