Skocz do zawartości
zajecc

GeForce GTX 1060 miniITX - który ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Chcę kupić grafikę do nowego mini PC, interesuje mnie wszystko co w formacie ITX, najbardziej odpowiednim byłby GF 1060 Mini ITX, skompletowałem w zasadzie chyba wszystkie obecnie dostępne w sprzedaży modele w wersji ITX, lecz mam problem ze znalezieniem ich testów/recenzji. Czy ktoś z Was mógłby mi polecić na którą z poniższych patrzeć najbardziej przychylnym okiem ? 

1. Gigabyte GeForce GTX 1060 Mini ITX OC 6G
2. Inno3D GTX 1060 Compact 6GB GDDR5X
3. MSI GeForce GTX 1060 6G OCV1
4. ZOTAC GeForce® GTX 1060 Mini (na ich stronie widnieje 6Gb)
5. EVGA GeForce GTX 1060 6GB SC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt wyjścia to wybrana obudowa. Wiele obudów itx to krowy mieszczące karty w dwoma wentylatorami. Jeśli wybrałeś większą obudowę, nie ma sensu brać karty itx.

 

Nie polecę konkretnego modelu, zwróć jednak uwagę, że część 1060 itx ma radiator w postaci kawałka aluminium bez heatpipe. Takich rozwiązań staraj się unikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt wyjścia to wybrana obudowa. Wiele obudów itx to krowy mieszczące karty w dwoma wentylatorami. Jeśli wybrałeś większą obudowę, nie ma sensu brać karty itx.

 

Nie polecę konkretnego modelu, zwróć jednak uwagę, że część 1060 itx ma radiator w postaci kawałka aluminium bez heatpipe. Takich rozwiązań staraj się unikać.

 

Obudowę mam maleńką, samoróbka, wzorowana na steam machine, pełnowymiarowa ok 27cm długości nie pomieści a nawet na chama gdybym wcisną do odprowadzenie ciepła byłoby masakrą, dlatego pozostaje mi gtx 1060 mini na riserze zamontowa, ale nie wiem, którą wybrać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...