Skocz do zawartości
bartek1529

Które wyścigi wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam jakiejś dobrej gry wyścigowej. Odpadają głupoty typu Hot Pursuit, zależy mi żeby całość w jakimś stopniu oddawała realizm. Dawno w żadne wyścigi nie grałem ale swojego czasu podobał mi się GRID i pierwszy Shift. Pograłem trochę w Forze 6 i gra jest całkiem niezła ale nie zaiskrzyło, zastanawiam się nad Project CARS albo Assetto Corsa, którą z nich polecacie? A może macie jakieś inne propozycje? Nie ukrywam, że oprawa wizualna również ma dla mnie znaczenie. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC.

 

W Carsach jest lepsza grafika oraz więcej torów, jest jak mocno rozbudowany Shift ale częściej śmigam w AC, którego model jazdy bardziej mi odpowiada.

 

Tutaj http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=43046 jest stare tech demo do AC. Teraz gra wgląda inaczej (o wiele lepiej). Niemniej daje pojęcie o modelu jazdy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Need for speed  shift 2. Dobra torowka.

Edytowane przez NokiaFinland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może iRacing? poszukaj na necie kodów na darmowe 3 miesiące, warto spróbować imo. tyle frajdy co z naparzania z kilkunastoma innymi kierowcami nigdy nie miałem. model jazdy jest bardzo wymagający, ale system dobiera przeciwników na podobnym poziomie, więc nie ma frustracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...