Skocz do zawartości
Gość KGHM Zagłębie Lubin

Odzyskiwanie hasła/ zmiana maila. Problemy.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Witam serdecznie szanownych moderatorów.

Drastycznie ograniczyłem swoją działalność na forum, jednakże jest pewien fakt, który mnie odrobinę irytuje.

Mianowicie:

1) Przy próbie odzyskania hasła na moje główne konto, nie dochodzi ponownie mail z nowym hasłem.

 

Podobnie, kiedy próbowałem zmienić adres mail na inny, to także nie doszedł list z linkiem aktywacyjnym/potwierdzającym.

 

Teraz już w ogóle nie dochodzą żadne maile.

 

Proszę o zresetowanie konta GRAHAM. , tak abym mógł odzyskać kontrolę.

 

Proszę nie usuwać tematu.

 

Pozdrawiam.


Mam prośbę. Jeżeli ktoś z moderatorów mógłby poświęcić chwilę i zerknąć jaki mail jest przypisany do tamtego konta i wysłać i tą ważną informację przez PW. Będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Sprawdź na pozostałych kilkudziesięciu skrzynkach, może tam poszło.

Jest jeszcze szansa, ze po ostatnich wybrykach z resetowaniem haseł, ktoś zablokował ci taka możliwość. Tak czy owak znów jest zabawnie

Spokojnie. Nie mam zamiaru generować niepotrzebnego ruchu i obciążać serwerów bajtami zbędnych danych. Szkoda mi już czasu itp. Chodzi mi tylko o dostęp. Czyli sugerujesz, że ktoś mógł zablokować tą możliwość otrzymywania listów z informacją na temat resetu hasła itp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Dobra. Może tak miało być. W takim razie korzystam z tego. NIemniej w sigu mam informację, że ja to ja, nie chcę bazować na czyjejś niewiedzy, bądź żeby ktoś myślał, że się ukrywam albo mam problemy z tożsamością. Na koniec. Najwyżej spróbuję się zalogować na tamto konto za kilka tygodni. Pozdrawiam i dziękuje za czas poświęcony na napisanie odpowiedzi dla mnie. Do "zobaczenia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

cytat

 

Nurtuje mnie jedna rzecz. Jeżeli odznaczę opcję pokaż 5 ostatnich odwiedzających to czy odwiedzane przeze mnie osoby także nie będą mnie widzieć ?

Edytowane przez NokiaFinland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...