Skocz do zawartości
kaczparek

Laptop 2200-2500zł (studia)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję laptopa dla niewymagającego użytkownika (dziewczyny). Jej główne prośby to: musi być ładny   i musi mieć podświetlaną klawiaturę. Od kilku dni rozglądam się za czymś ciekawym, jednak nie mogę się zdecydować na nic konkretnego.. Chciałbym żeby posiadał dobry ekran jak na tą cenę 15,6''- byle nie błyszczący, do takiej kwoty to i3-6100u, lub i5-5200u/6200u, najlepiej zintegrowaną kartę i bez systemu żeby uciąć koszty, wygodną klawiaturę, 8GB ram i 1TB HDD +120GB SSD (może być sam HDD, SSD mogę dokupić za około 200 zł, więc wtedy cena lapka nie może przekraczać 2300). Laptop będzie służył do oglądania filmów, surfowania po internecie oraz pisania prac w Wordzie, czy robienie prezentacji w Power Poincie, nie będzie grała w żadne gry. W internecie znalazłem Acer'a Aspire F5 573G, oraz wiele Asusów, ale nie wiem czy są godne uwagi. Wszystkie lenovo do tej kwoty o jakich czytałem nie zrobiły na mnie jakiegoś dobrego wrażenia (recenzje na notebookchceck). Fajnym modelem jest HP Probook 450 G3, jednak nie ma on podświetlanych przycisków, więc niestety odpada.. Budżet można lekko naciągnąć jakby było warto dopłacić . Dziękuję z góry za pomoc, pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer nie ma atrakcyjnego wykonania/designu dla kobiety to raz.

Dwa, ma matrycę typu TN przeciętnej jakości.

Brak mu podświetlanej klawiatury.

 

Lenovo Ideapad 510-15 i5/4GB/1000/DVD-RW GF940MX FHD IPS biały

Lenovo Ideapad 510-15 i5/8GB/1000/DVD-RW GF940MX FHD IPS biały

tutaj ładny design, ciekawy wygląd - jest to nowa seria odpowiadająca starej Z. Matryca FullHD matowa typu IPS - dobrej jakości szerokie kąty widzenia wysoki kontrast i luminacja, procesor skylake'a 6-ta generacja, grafika to odświeżony GT940M. Aluminiowe wnętrze, podświetlana klawiatura i głośniki marki Hermes - odpowiedniki JBL-i. Dobra jakość.

 

Z tańszych:

ASUS R540LJ-XX339-8 i3-5005U/8GB/240SSD GF920 biały

również ładny sprzęt pod względem wykonania. Procesor Broadwell'a 5-ta generacja, szybki dysk SSD w zestawie rozsądnej pojemności przy 1 dysku SATA. Grafika dedykowana jako dodatek. Dość lekki i mobilny, tylko 2,0kg wagi przy takich rozmiarach.

 

lub

Acer E5-575 i5-6267U/8GB/240/Win10 Iris

mocny układ IRIS - procesor skylake'a i5-tka mocniejsza w rezultacie od i7ulv skylake'a. Integra dość mocna - dorównuje grafikom dedykowanym. Matryca matowa, nieźle spasowana obudowa. Serwis door to door. System w cenie.

Edytowane przez wmk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...