Skocz do zawartości
Zielok

Lumia 950 Xl- czy warto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tak jak w temacie, czy warto interesować się tym telefonem. Teraz mam już 3 rok Nexusa 5 i myślę że czas na zmianę.

Od nowego telefonu oczekuję dobrego aparatu (robię b.dużo zdjęć) oraz dobrej jakości muzyki na słuchawkach.

Boje się jedynie systemu, nigdy nie miałem styczności w Windowsem Mobile a słyszałem różne opinie i najczęściej nie były to przychylne opinie.

Zastanawiam się również czy warto poczekać na Google Pixele. Oczywiście jestem otwarty na inne propozycję, byle spełniały powyższe warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 recenzje + komentarze ludzi nt. Lumii, wszyscy byli zgodni co do fantastycznego aparatu i b.dobrego ekranu, natomiast wszyscy narzekali na działanie systemu, aczkolwiek były to recenzje sprzed aktualizacji Anniversary.

Edytowane przez Zielok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Przejrzałem kilka reviewów. Podsumuję to tak. Telefon jest naprawdę dobry, Jednakże jak zauważył jeden z redaktorów, WIndows 10 czeka długa droga...

A po aniversary update:

 

  • Apps still aren't here
  • Not suitable for average consumers

Nadal problemy z aplikacjami.

 

Może być niedogodne/nienadające się dla przeciętnego użytkownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...