Skocz do zawartości
KERMIz

Nagła obniżka ceny Geforce 1070 MSI gaming X

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, od kilku miesięcy śledzę ceny geforcea 1070 od MSI gaming x w sklepie morele, gdyż z uwagi na posiadany voucher, to tam będę kupował nowego kompa. Ceny zawsze przekraczały 2300zł, wczoraj cena wynosiła nawet 2356zł. Dzisiaj wchodzę i oczom nie wierzę, bo cena wynosi 2140zł. Jak myślicie, co mogło być powodem takiej obniżki? To pomyłka czy raczej sklep dostosował cenę do konukrencji?

 

Dodam, że od razu złożyłem zamówienie, będę mógł je opłacić dopiero w piątek i trochę martwię się czy mi go nie odwołają.

 

Ps. Resztę nowego komputera będę kupował w morele w ciągu najbliższych czterech tygodni. Dlatego mam jeszcze jedno pytanie. Czy tego nowego geforcea, na ten niecały miesiąc jest sens podłaczać do mojego leciwego kompa z 2007roku z intel quad 2,66mghz na pokładzie i 6gb ram? Czy wąskie gardło będzie tak wąskie, że nowy battlefield 1 raczej nie da rady? Dodam, że w betę bfa grałem w niskich detalach i chodziła w 20-30 klatkach, dlatego zastanawiam się, czy jak podlączę tego potwora to czy będę mógł zagrać w dobrych detalach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Wlasnie patrze na morele i faktycznie jest obnizka. Z racji tego, ze sam niebawem bede kupowal 1070 jestem ciekaw co zadecydowalo o wyborze 1070 od MSI u Ciebie, ktory jest drozszy od GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 o 51 zl a byl przed obnizka az o 267 zl :) W dodatku z tego co widze taktowanie pamieci wypada na korzysc tanszego Gigabyte, jedynie widze roznice w taktowaniu pamieci o 100hz wiecej w MSI, ale czy to az tak daje wzrost wydajnosci zeby doplacac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, do wyboru msi skłoniła mnie video recenzja wielu modeli 1070 dostępna na youtube a wykonana przez kolesia, który współpracuje z morele- nie pamiętam niestey jego nicku, ale na youtube na pewno znajdziesz. W duzym skrócie 1070 od msi wypadl świetnie i uplasował sie w czołówce zarówno pod wzgledem wydajności jak i kultury pracy (jest bardzo cichy). Dla mnie osobiście ważną przyczyna jest też świetny wyglad. Z tej przyczyny odrzucam 1070tki palita, które mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny, ale ich wygladu nie trawię a wydając duże pieniądze na obudowę z oknem (cooltek umx4) :-) chcę nacieszyć wzrok. Jezeli chodzi o gigabytea to z tego co pamiętam to zebrał kiepska recenzję, głównie z uwagi na mega halase, który robi przy pracy. Porownanie hałasu z innymi kartami było oszałamiające na niekorzyść gigabyte'a.

 

Mam nadzieję, że pomoglem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj karta na morelach jeszcze tańsza, bo za 2120zl. Nieźle, ciekawe co przyńiesie jutro ;-).

 

Czy jeżeli jeszcze nie zapłaciłem za swoją, to czy moge poprosić morele o aktualizację ceny mojego zamówienia? Wiem wiem, janusz biznesu się odezwał :-P

 zamów kolejną a to anuluj albo nie odbieraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No świetnie myślałem, że tym razem obejdzie się bez niespodzianek, ale piszą, że coś tam pracują nad nowym biosem, i podniosą napięcie na idle powyżej 0.800V i będzie ok. Nie ma co wprowadzać paniki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyjasnienie Klaus i KERMIz. Faktycznie, poczytalem na necie, obejrzalem pare testow na YT i wydaje sie byc lepszym wyborem od G1. Zamowilem ja do swojego zestawu za 2120 zl :P Nawet wizualnie lepiej bedzie sie komponowac z mobo GA-Z170-GAMING K3 :smoke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta przyszła, ceny mi nie zmieniono także jestem zadowolony. Mam jeszcze dwa noobskie pytania, nie zakladam nowego tematu,bo dotyczą karty.

 

1. Do karty miałem dostać gratis grę gears of war 4. Niestety żadnego kodu z morele nie otrzymałem. Czy ktoś wie w jaki sposób odebrać kod na grę? Mam się zarejestrować na stronie nvidia czy jak?

 

2. Zanim przyjdzie reszta części mojego nowego pc, chciałem podłączyć tą kartę do mojego starego pc. Niestety okazało się, że zasilacz w starym pc ma tylko jeden kabel 6pin a karta wymaga jeszcze drugiego 8pin. Czy jest szansa, ze karta ruszy na jednym kablu 6pin, czy takie podłączenie wiąże się z jakimś ryzykiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

https://www.morele.net/wiadomosc/kup-karte-geforce-gtx-1080-lub-1070-lub-laptop-z-ta-karta-i-odbierz-gears-of-war-4-gratis/3435/

Należy się 50 zł, skoro nie chciało ci się kliknąć w baner na stronie przedmiotu na morele.net.

Oczywiscie ta korzysc majatkowa prosze zglosic do skarbowki : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzed miesiąca, ale a propos promocji w morele.

https://www.morele.net/wiadomosc/obnizka-na-wybrane-karty-gigabyte/3423/

 

Świetne karty gigabyte w promocji! i w treści filmik z recenzją Liptona który (słusznie) odradza zakup kart GB.

Ciekawy model marketingowy mają nie ma co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...