Skocz do zawartości
pszczesny

Radiatorki

Rekomendowane odpowiedzi

czy widzieliście gdzieś do kupienia w sklepie radiatorki na pamieci od karty graficznej, w osobnych zestawach, bo ja widzialem ale razem z radiatorami na pamieci ram. prosze o linki do sklepów.

 

i mam drugie pytanie czy radiator od płyty Epox 8rda3+(ten mniejszy) to jest chyba pólnocny jest lepszy niż radiator Zalman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko mozecie doradzic jak odklecic stare radiatorki ( te male firmowe :evil: ) bo chce zalozyn jakies wypasne wieksze i jeszcze jedno jak mam przykleic radiatory z drugiej strony karty tak aby niezrobic zadnego zwarcia i CZYM :lol: : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko mozecie doradzic jak odklecic stare radiatorki ( te male firmowe  :evil:  ) bo chce zalozyn jakies wypasne wieksze i jeszcze jedno jak mam przykleic radiatory z drugiej strony karty tak aby niezrobic zadnego zwarcia i CZYM  :lol:  : )

zalezy czym sa przyklejone,jak tasma to nie ma problemu,jak klejem to do zamrazarki mozna i pozniej sie gimnastykowac (ryzykowne)

jak nie masz wystajacych elementow z drugiej strony karty to przyklejasz na klej termoprzewodzacy (nie przewodzacy pradu) lub najbezpieczniej na tasme termoprzewodzaca

jak wystaja elementy z drugiej strony to trzeba sie pogimnastykowac i przykleic tak by nie dotykalo tych elementow (przygotowac radiator

 

a tak wogole to jest przyklejony temat o modernizacji kart i tam mozesz podpatrzec sposoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...