Skocz do zawartości
Mario_86

Laptop do 2500 zł biurowy

Rekomendowane odpowiedzi

Laptop głównie do Office oraz przeglądania internetu. Także raczej będzie to matryca matowa. Ważne aby miał dysk SSD. Mam dwa Delle Vostro na oku:

 

http://www.x-kom.pl/p/319595-notebook-laptop-156-dell-vostro-3558-i3-5005u-8gb-240500.html

 

http://www.x-kom.pl/p/279167-notebook-laptop-156-dell-vostro-3559-i5-6200u-8gb-240500.html

 

Teraz tylko kwestia i3 czy i5 ?. Wg mnie jak na takie potrzeby wystarczy raczej i3. No i te 3 lata gwarancji to jednak spora zaleta choć jestem otwarty na inne propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop dla żonki ;). Chciałbym aby był solidnie wykonany chociaż wiem, że nie można wymagać niewiadomo czego do 2500. Poprzednio był netbook Acera z archaicznym Intelem Atomem :D. Także przeskok będzie na pewno spory mimo wszystko. Istotne aby komfort pisania stał na dobrym poziomie bo do tego będzie najbardziej przeznaczony.

 

EDIT: Polecałeś mi Acera na PW. Przyglądałem się mu. Jak jest z jakością względem Della ?. Jak pisałem był już Acer i nie wiem czy ponownie zaufać tej firmie. 

Edytowane przez Mario_86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wypadałoby aby już był ssd. Wiem, że ten goodram ma długą gwarancję ale wystarczy raczej ten wbudowany.

Czy z systemem ? No tak właśnie się waham jaka jest rozbieżność cenowa kupując np system osobno. Matryca Hd wystarczy raczej ;). Co do Thinkpadów nie korzystała z tych klawiatur ;). Laptop będzie bardziej używany w domu a więc nie będzie ciągle gdzieś przenoszony. Lenovo trochę wykracza poza budżet choć wygląda ciekawie. Reasumując wykonanie Dell,Lenovo czy Acer. Który z nich będzie lepszy ? A może jakiś Asus. Mam mętlik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z podanych wg mnie:
z procesorem 6-tej generacji bardziej przyszłościowym i szybkim dyskiem SSD w zestawie. Dobre wykonanie, 3-letnia gwarancja i serwis typu NBD. Matowa matryca. Na minus - brak HDMI tylko VGA.

 

Dobrą alternatywą z serii konsumenckiej byłby:
mocny układ IRIS, procesor mocniejszy od i7ulv skylake'a w rezultacie, szybki ram DDR4 oraz dysk SSD. Matryca matowa, dobrze spasowana obudowa, sporo złączy włącznie z USB 3.1 typu C. W cenie oryginalny system operacyjny w wersji OEM (osobno wart ~400zł). Serwis typu door to door na poziomie.
 
lub
dobre wykonanie, matryca matowa. Procesor i5ulv Broadwell'a, szybki dysk SSD  w zestawie i optyamalna ilość pamięci ram do pracy codziennej. Bardzo dobra kultura pracy pod obciążeniem.
Edytowane przez wmk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...