Skocz do zawartości
Dammeron

Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Aż się dziwię, że tu taka cisza, nawet brak newsa na głównej. A tymczasem jest o czym mówić:

 

https://youtu.be/f5uik5fgIaI

 

Nintendo wreszcie zaprezentowało na trailerze swoją nową konsolę. Jak dla mnie wygląda to interesująco, choć ciekawi mnie wsparcie tytułów z Wii/Wii U, które ma się przypisane do konta. No i d-pad do poprawy. :P

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdą konsolę tworzą gry, jeżeli będą gry to będzie dobrze, jak znów oleją ją to znów będzie [gluteus maximus].

Mnie idea się nie podoba z jednego względu - byłem w 100% przekonany że w stacji dokującej będzie jakiś drugi mocniejszy układ, bądź układ wspomagający, a tak... ja wiem wiem nintendo ale w samej reklamówce widać, że gry mają być tworzone również przez innych... czyli skoczy się na remasterach i indykach.

Wolałbym już mieć ds + konsole stacjonarną, jakoś nie widzę siebie jadącego gdziekolwiek, siedzącego na ławce w parku itd. i grającego wtedy w skyrima albo bóg wie co.

Wygląda to jakby już nie wiedzieli co wymyślić by się wyróżnić, jest za wcześniej jeszcze na takie hybrydy pod względem dostępnej mocy o ile w ogóle ma to sens. Vita pokazała że nie liczy się grafika i wielkie rozbudowane tytuły aaa w konsoli którą zabiera się ze sobą.

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z osobnym układem w stacji dokującej byłby jeden problem - miałbyś osobne gry pod stację i pod pracę poza nią.

 

Na grafice aż tak mi nie zależy, już w Wii Nintendo pokazało, że da się zrobić prawdziwy hit, opierając się głównie na intuicyjnym i rewolucyjnym sterowaniu. Te gry dawały ogromną ilość frajdy, a przecież o to chyba chodzi, czyż nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, chodzi po prostu swoją własną droga.

oby nie zeszli na manowce [proponując ludziom badziewnie słaby sprzet bo telefony ich wyprą]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej nie zmieniam zdania o nawet utrwala mnie to w przekonaniu że:

 

Każdą konsolę tworzą gry, jeżeli będą gry to będzie dobrze, jak znów oleją ją to znów będzie [gluteus maximus].

Mnie idea się nie podoba z jednego względu - byłem w 100% przekonany że w stacji dokującej będzie jakiś drugi mocniejszy układ, bądź układ wspomagający, a tak... ja wiem wiem nintendo ale w samej reklamówce widać, że gry mają być tworzone również przez innych... czyli skoczy się na remasterach i indykach.

Wolałbym już mieć ds + konsole stacjonarną, jakoś nie widzę siebie jadącego gdziekolwiek, siedzącego na ławce w parku itd. i grającego wtedy w skyrima albo bóg wie co.

Wygląda to jakby już nie wiedzieli co wymyślić by się wyróżnić, jest za wcześniej jeszcze na takie hybrydy pod względem dostępnej mocy o ile w ogóle ma to sens. Vita pokazała że nie liczy się grafika i wielkie rozbudowane tytuły aaa w konsoli którą zabiera się ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w 100% przekonany że w stacji dokującej będzie jakiś drugi mocniejszy układ

Skąd się wzięło u ciebie takie przekonanie? Przecież nVidia nie posiada takiej technologii.

 

Dla mnie Switch jest czymś czego zawsze mi brakowało:

Po cholerę mam w domu męczyć się na 3DSie jak mógłbym grać na TV?

Dlaczego w podróży rezygnować z gier, które mam na konsoli stacjonarnej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By odpocząc od grania. Ja po prostu twierdzę, że przyszłość mobilnego grania to telefony. Nawet w krajach bardziej rozwinętych częsciej widywałem kogos z telefonem w dłoni grającego niż  z 3DS czy nieszczęsna Vitą. Nieszczęsna bo została praktycznie uśmiercona przez Sony.   PSP to było coś, a teraz po prostu rządzą telefony.   Ale idea tego Nintendo Switch jest bardzo dobra. Sam się bawiłem paroma konsolami Nintendo i przy każdej się  bawiłem dobrze.  Są to sprzęty dla pewnej grupy osób/graczy co stawiają głównie na rozrywkę i hmm większą aktywność.   Do dziś pamiętam jak będąc u rodzinki za wielką wodą dane mi było zagrać na Wii U i kontrolerze w parę gier. I w  takim Donkey Kong można było uruchomić wiatrak dmuchając w mikrofon. Niby nic specjalnego ale takich smaczków jest wiele. Dla mnie te konsole to czysty fun, a grafika ma mniejsze znaczenie. Te konsole po prostu nigdy nie będą konkurować z $ony i M$. Nie ten target.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny z lekka wysokie, nawet nie chodzi o samą konsolę, a o peryferia i gry ;-)
Jednak wpierw sprawię sobie PS4, ogram zaległości i za jakiś rok przytulę Słicza, jak będzie więcej gier i część z nich będzie można przygarnąć za jakąś mniejsza kasę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba :) rozwiązanie grania ze znajomymi super. Ciekawe kiedy w Polsce?

 

Premiera jest już 3 marca, można składać preordery. Konsola podobno cieszy się dość sporym zainteresowaniem. Ja już złożem zamówienie. :)

 

+ edycja kolekcjonerska Breath of The Wild 

Edytowane przez Goomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zelda jest niesamowita. Olbrzymie możliwości i świat naprawdę wciąga na wiele godzin.

 

Fast RMX - wyścigi niezłe i grywalne zwłaszcza gdy ma się kompana.

 

Nowy Bomberman - podobnie gdy masz z kim pograć jest nieźle.

 

Więcej gier na razie jakoś mnie nie kręci. 

 

Sprzęt świetnie wykonany i "gadżetowy" na maksa. 

 

Snipperclips może na pierwszy rzut oka nie wygląda jakoś powalająco ale po chwili każdy niedowiarek jest zachwycony.

 

Jakby ktoś chciał w coś zagrać na multi to zapraszam SW-1212-0218-5147 i https://discord.gg/GcHCRYz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...