Skocz do zawartości
Arakasi

mp3 do mid-a - jak???

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Jak zapisac dzwiek w formacie mp3 do formatu mid - chodzi o dzwonki do komorki sciagniete z netu :?: Sciagaja sie w mp3 i trzeba je do mid-a zmienic, wtedy komorek bedzie mogl juz normalnie z nich korzystac.

 

Pozdro

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a mozna z midi na mp3 moze jestem jakis niedouczony, ale wydaje mi sie, ze sie nieda niemniej jednak chce byc pewny ;]

Nawet sporo porsciej i calkowicie bez sensu.

Wlacz winamp, otworz plik midi, w ustawieniach jako output daj nullsoft disk writer, to co sie nagralo skompresuj do mp3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedys taki fajny program konwerujacy midi do wave z equlizerem, mozliwoscia sterowania poszczególnymi głosami...Groove costam sie nazwyał, jednak nei pamietam dokładnie. Takich programów jest jednak kupa-wystarczy wpisac w google midi2mp3 i juz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

midi do łejwa to każdy gupi umie przerobić :lol: wystarczy rejestrator dziwku od bila... a z przerbieniem mp3 na midi jest juz godzej.. i za dobrze to to nie działa

(midi to jest zapis nutowy!!! a mp3 zkwantyzowany dzwięk analogowy! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaleść .. albo zrobić samemu :lol:... bo ostatnio badałem jeden programik "niby to konwertowania audio na midi"... i z muzyką typu nightwish (kilka gitar + takie tam...) nie daje rady. Problem w tym ze maszyna nie rozpozna dokładnie nut kazego z instrumentów, i samych instrumentów tez nie... zeby zrobić z tego zapis nutowy do pliku midi. Programy te tylko odczytują rozkład widmowy piosenki i prubują przypisać wszystkie harmoniczne (lub te wybrane) do odpowiednich nut. Efekt tego jest taki, że uda się skonwertowac tylko proste piosenki, a raczej prostą melodię.. zapomnijcie więc narazie o takich programach :D i szukajcie midów :lol: (albo róbcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosciej jest znalesc dany utwor w postacji mid, niz samemu mordowac sie w przerabianiu go z mp3/wav na midi i tak z nie nailepszym skutkiem.

Prościej mówisz??? To jeśli bys był łaskaw to znajdź nagrania Rise Against :twisted: nigdzie w midi ich nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...