Skocz do zawartości
ketonek

Dysk ssd do laptopa do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, planuje zakup dysku do laptopa w cenie do 300zł. Czy w tej cenie znajdę coś lepszego niż  GOODRAM Iridium Pro 2.5 240GB? I drugie pytanie, chcę włożyć stary dysk do kieszeni po napędzie, czy mogę kupić obojętnie jaką kieszeń, czy jakieś są felerne i lepiej dorzucić i kupić coś lepszego?

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 300 zł to chyba nie ma nic lepszego niż ww. Goodram .

 

Sandisk Plus 240GB w rewizji G25 ( pamięci MLC ) to koszt ponad 350 zł , poniżej 300 zł jest tylko rewizja G26 ale ma sporo mniej wytrzymałe pamięci TLC  .

 

Można rozważać jeszcze niedawną nowość - A-Data SU800 , model 256GB to koszt 295 zł w morele , ma 3 lata gwarancji i brak limitów zapisu komórek NAND , z drugiej strony to także pamięć TLC - choć nieco inna jak w Sandisk Plus G26 .

 

Opcjonalnie jest jeszcze A-Data SP920 256GB tyle że to już koszt ~340 zł , przynajmniej w morele .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z wyborem dysku nie ma problemu, pytanie o kieszeń na dysk, czy do laptopa jakiego posiadam, tj ASUS R556LJ-XO164D będzie pasowała kieszeń(nie ukrywam, jedna z tańszych) z linku: http://allegro.pl/kieszen-2-5-hdd-12-7mm-sata-ssd-botowalna-zaslepka-i6563121703.html

Chodzi mi o to, czy rozmiar będzie ok, oraz czy nie spowolni dysku twardego, czy warto dopłacać do czegoś lepszego? Czy tam jest z wysokością 9,5mm a nie 12,7?

Edytowane przez ketonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to z wyborem dysku nie ma problemu, pytanie o kieszeń na dysk, czy do laptopa jakiego posiadam, tj ASUS R556LJ-XO164D będzie pasowała kieszeń(nie ukrywam, jedna z tańszych) z linku: http://allegro.pl/kieszen-2-5-hdd-12-7mm-sata-ssd-botowalna-zaslepka-i6563121703.html

Chodzi mi o to, czy rozmiar będzie ok, oraz czy nie spowolni dysku twardego, czy warto dopłacać do czegoś lepszego? Czy tam jest z wysokością 9,5mm a nie 12,7?

 

Jeśli chcesz wsadzać kieszeń to dlaczego sobie nie odkręcisz na chwilę napędu optycznego i nie zmierzysz?

 

Kieszeń jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...