Skocz do zawartości
lukaszxzajac

Zestaw microATX do 3700zl. Prosze o opinie.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wątpliwości co do talerzowego dysku. Nigdy nie miałem toshiby i jakoś tak opinii mało.

Zasilacz może ten. https://www.morele.net/zasilacz-silverstone-strider-essential-80plus-500w-sst-st50f-es-230-black-648094/

Jak pracowałem na giełdzie komputerowej dawno temu to fortony się omijało dalekim łukiem.

 

Pytasz czy będzie cicho? W spoczynku pewnie tak, ale jeśli ma być fabryczny boxowy cooler to po pierwsze w stresie będzie głośny, a mi potrafiło niewydolić fabryczne chłodzenie np. w OCCT, a pamiętaj że to mała obudowa jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do obudowy - takie wielkie pudło powinno mieć miejsce na pełnowymiarową wieżę jeśli o chłodzenie chodzi. Zasilacz powinien być w innym miejscu. Tutaj będzie walka pmiędzy wentylatorami cpu i zasilacza. Jeden ciągnie w jedną stronę, drugi w drugą.

 

Jak pracowałem na giełdzie komputerowej dawno temu to fortony się omijało dalekim łukiem.

I pewnie dlatego wszyscy wielcy producenci komputerów montują je w swoich komputerach. Widać giełda ma dostarczać towar, nie wiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wymiana budy calej jest koniecznoscia? Jest jakas inna opcja?

https://www.morele.net/obudowa-antec-antec-p50-window-czarny-744073/
Ta lepsza? Czy jakby w.w. miala od gory malo miejsca to bylby to wielki problem? Widze ze wywiew powietrza wlasnie głownie od góry...

Edytowane przez lukaszxzajac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...