Jump to content
Sign in to follow this  
xDCriss

Zotac GeForce GTX1070 AMP Extreme a chłodzenie wodne

Recommended Posts

Witam powoli zbieram się z zakupem nowej grafiki i wybór padł prawdopodobnie na Zotac GeForce GTX1070 AMP Extreme. Kuszą w niej osiągi jakie ma prosto z pudełka, wysoka możliwość podkręcenia oraz 5 letnia gwarancja. I mam pytanie właśnie odnośnie gwarancji, czy ktoś wie jak ZOTAC patrzy na chłodzenie wodne ? Uznają mi gwarancję po zdjęciu fabrycznego chłodzenia? Fajnie jak by wypowiedział się ktoś kto miał doświadczenie z gwarancjami w tej firmie.

Pozdrawiam xDCriss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przejrzałem kilka stron z testami i nigdzie nie widać naklejek na śrubach, więc teoretycznie możesz zdejmować chłodzenie, tylko moim zdaniem nie ma sensu bawić sie w LC przy tych układach bo oryginalne chłodzenie jest ciche i chłodzi całą elektronikę, a z tego co patrzę to nie ma na nią bloków typu Fullcover i zabawa z małym na samo GPU przyniesie odwrotne skutki do planowanych.

 

Sam mam bardzo wydajne LC i od czasów GTX670 nie woduję już kart graficznych bo są ciche i chłodne, no i mają te głupie plomby :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie sam wczoraj przeglądałem bloki i nie znalazłem żadnego :( Pisałem nawet do EK i mówili źe nie mają w planach robić fullcovera pod ten model. A wodować chciałem raczej ze względów wizualnych, takie moje małe marzenie :D no i oczywiście na twardych rurkach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.