Skocz do zawartości
Sqad

Bitfenix Pandora ATX

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do posiadaczy obudowy Bitfenix Pandora w wersji ATX. Koniecznie wersja ATX bo w internecie jest masę informacji dla wersji mniejsze pod Micro-ATX. Jaka jest maksymalna wysokość coolera dla tej obudowy. Na zagranicznej stronie nic nie ma na ten temat. PDFa ze specyfikacją jak ze świecą szukać, a polski oddział Bitfenixa podaje mi że to 155mm. Gdzieś w necie mi się przewinęła informacja, że maksymalna wysokość chłodzenia to 160mm, a mój Mugen Max ma 161, i jestem skłonny zaryzykować. Zawsze można skorzystać z prawa do zwrotu towaru. Jeśli ktoś ma potwierdzone informacje będę wdzięczny bo zaoszczedzi mi to czasu. Jeśli faktycznie jest to 155mm to sobie daruje. 160 mm można jeszcze coś ugrać niższymi tulejkami montażowymi płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie beznadziejna i nie funkcjonalna. Nie pytałem o zasadność zakupu tylko o potwierdzona informacje co do wysokości chłodzenia. Jeśli to jest milimetr to sobie poradzę jeśli 6 to juz nie.

 

Kontynuując temat jaka obudowa jest ładna nie wyglada jak ogór.

Co dla Ciebie jest funkcjonalnością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie te kable strasznie się tam szargają normalnie skandal ;)

Filtry są :) Na górze na dole i z przodu

http://www.awesomescreenshot.com/image/1753359/353a4858c53057b29885707101ad00b8

 

Nadal nie dostałem alternatywnej propozycji :)

 

pa-003-1080x675.jpg

 

IMG_2337rr.jpg

Edytowane przez Sqad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...