Skocz do zawartości
Gość KGHM Zagłębie Lubin

Hitachi Travelstar HGST 1T - czy to dobry dysk?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 5 sztuk 7K1000 i najprawdopodobniej są to najlepsze overall 2,5" calowe dyski obecnie dostępne na rynku. Szybkie jak na 2,5", HGST ma najmniejszą ilość awarii ze wszystkich producentów, prawdopodobnie najlepsza implementacja funkcji antywstrząsowej. Cena też jest dobra bo można było je kupić za 250zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Jesteś mikrobem.

 

A ty zachowałeś się jak totalny NOOB. 6100 k postów a patrz koledzy PONIŻEJ!!!

Mam 5 sztuk 7K1000 i najprawdopodobniej są to najlepsze overall 2,5" calowe dyski obecnie dostępne na rynku. Szybkie jak na 2,5", HGST ma najmniejszą ilość awarii ze wszystkich producentów, prawdopodobnie najlepsza implementacja funkcji antywstrząsowej. Cena też jest dobra bo można było je kupić za 250zł.

Dziekuje za odpowiedz. Jestem zdecydowany na 100% :)

 

używam już trochę czasu i dysk jest ok , chyba najszybszy tależowiec 2,5 , cichy i wydajny , odpada problem z wibracjami.

Dzięki.

 

PS. Jaka jest realna pojemność? Ile GB odpada? Zostaje około 900 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.komputronik.pl/product/187168/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/Hitachi_TravelStar_7K1000_1_TB_7200_32MB_Serial_ATA-600_.html

 

Nie chce SSD. Komputer ma w miare dobra wydajnosc a chce postawic na pojemnosc a nie szybkosc.

 

Te dyski to najlepsze co można wsadzić do laptopów (oczywiście z talerzowych). Ja swojego mam 3 lata i nic dalej szybki, 0 badów tylko trochę głośny. Wcześniej miałem 2 seagate 2.5 cala 7200 z czego w ciągu prawie 3 lat padły mi 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...