Skocz do zawartości
Pawello12

Słuchawki do CS:GO za ok 100 zł

Rekomendowane odpowiedzi

668b daja rade i z telefonem, chociaz tutaj juz minimalnie moze brakowac mocy). Jako wade moge wymienic 2 elementy w nich: pady (za jakis czas mozesz jakies welurowe zakupic lub zrobic moda ze skarpetki - tj. wokol oryginalnego pada owijasz odciety fragment skarpety - grubej) i palak - czarny plastik na palaku - te cienkie polaczenie nausznikow - lub pekac, ale pewnie komus w domu spadly na podloge kilka razy :/

Edytowane przez Małpożer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuce jeszcze Maxell Retro DJ, z rok temu to byl jeden z najlepszych wyborów do stówki, nie wiem jak teraz. (mowa oczywiscie o 1 , 2 sa typowo pod telefon)

https://www.morele.net/sluchawki-maxell-retro-dj-black-303516-00-cn-693159/

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu mam wylaczony wzmacniacz w karcie muzycznej i daja rade. Co do jakosci wykonania to jak pisalem, tylko te pady i pekajacy odlew wokol drutu palaka. Tak to nie do zajechania, ale pisze to tylko o tych co posiadam - 668b. A i jak lubisz duzo niskich tony to przez pierwszy tydzien moze byc dosc dziwne wrazenie.

 

Radiergumi a senki po 600+zl lepiej? Gdzie nie tyle palak ale i plastik na muszlach peka? To dopiero porazka w takiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 100zł masz ISK HP-580 - taka poprawiona wersja Superluxów HD681 MK1. Mają uspokojone wysokie tony. Osobiście ich nie słuchałem, więc piszę na podstawie testów innych użytkowników. Wykonanie podobne jak przy Superluxach. Ja osobiście mam kilka lat HD681 MK1 i słuchawki są trwałe, nic się z nimi nie dzieje. Trochę popękała izolacja drutów, na których opiera się cała konstrukcja, ale to tylko powłoka dla lepszego wyglądu.

Odradzam natomiast polecone wcześniej Sennheisery HD202 - dramat dźwiękowy.

Edytowane przez shadowman333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciepłe czy zimne? Jasne czy ciemne? To po pierwsze. Po drugie: otwarte czy zamknięte? Jeśli dobrze pamiętam to tanie słuchawki zamknięte = brak pozycjonowania, ale daje to izolacje od otoczenia. Otwarte = pozycjonowanie, ale daje to brak izolacji.

 

Zapomniałbym. Nauszne czy wokółuszne?

Edytowane przez fobar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę nie umiem odpowiedzieć na pytania, czy nauszne, czy wokółuszne itp. Do tej pory nigdy nie grałem na słuchawkach, tylko zawsze na głośnikach i było to dla mnie jedyne słuszne rozwiązanie. Po prostu wkręciłem się dość mocno w CS GO i często koledzy z drużyny mi mówią, że koleś jest z lewej, czy z prawej, a ja tego nie słyszę. Dlatego pomyślałem, że muszę w końcu kupić słuchawki, które będą mi dobrze pozycjonować wroga. Myślę, że będą używane właśnie tylko do gry w CSa, ewentualnie może jeszcze w jakieś inne gry, które wymagają pozycjonowania, w które w przyszłości będę grał. Może czasem czegoś na nich posłucham, ale będzie to tylko dodatek, bo mam porządne głośniki do tego. Fakt, fajnie by było, jakby można było w nich wygodnie siedzieć kilka godzin. Ale priorytetem jest pomoc przy grze w csa. Oraz to, żeby nie było problemów z działaniem na karcie bez wzmacniacza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę nie umiem odpowiedzieć na pytania, czy nauszne, czy wokółuszne itp. Do tej pory nigdy nie grałem na słuchawkach, tylko zawsze na głośnikach i było to dla mnie jedyne słuszne rozwiązanie. Po prostu wkręciłem się dość mocno w CS GO i często koledzy z drużyny mi mówią, że koleś jest z lewej, czy z prawej, a ja tego nie słyszę. Dlatego pomyślałem, że muszę w końcu kupić słuchawki, które będą mi dobrze pozycjonować wroga. Myślę, że będą używane właśnie tylko do gry w CSa, ewentualnie może jeszcze w jakieś inne gry, które wymagają pozycjonowania, w które w przyszłości będę grał. Może czasem czegoś na nich posłucham, ale będzie to tylko dodatek, bo mam porządne głośniki do tego. Fakt, fajnie by było, jakby można było w nich wygodnie siedzieć kilka godzin. Ale priorytetem jest pomoc przy grze w csa. Oraz to, żeby nie było problemów z działaniem na karcie bez wzmacniacza. 

 

 

Chciałem się tu trochę rozpisać, ale stwierdziłem, że po co? Skoro ktoś to zrobił lepiej.

 

1. http://www.audiofanatyk.pl/jak-samodzielnie-wybrac-sluchawki/

2. http://www.audiofanatyk.pl/slownik-popularnych-pojec-audio/

 

Lektury lekkie, fajne i przyjemne. Polecam się z tym zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...