Skocz do zawartości
czesiek77

ST500LM021-1KJ152- problem z USB 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedwczoraj kupiłem sobie ten dysk i zmontowałem go z zewnetrzna obudowa aby działał pod USB3.0. Chciałem korzystac z niego z Y50 70. I wszystko byłoby okej, ale: pierwsze problemy pojawiły sie jak sciągałem na niego BF z origina, dysk sie rozłączał i podłączał. Jakos przebrnałem i myslałem ze jest okej, le po zainstalowaniu ARMA 3 na tym tysku, nie da sie grac, ani chyba wgl nic robic. Jak dla przykładu gra wymienia pliki z dyskiem to po jakims czasie dysk moze sie znowu reconnectować. No to sprawdziłem najpierw ten dysk i obudowe na kompie. Tam wszystko jest okej, normlanie szło wszystko robic. No to podłaczyłem do laptopa do USB 2.0 i tez działa. Ale tutaj transfer oczywiste jest bardzo słaby. Dlatego chciałbym prosic o pomoc w rozwiazaniu tego problemu. Dodam, ze do tych portów moge normalnie podłaczac pendrive i wszystko działa.

Próbowałem ustawic plan na wydajny i zmieniac w ustawieniach planu aby USB selective suspend był disabled, ale to nic nie dawało, tak samo jak zmienianie w BIOSie ustawienia USB legacy support czy przywracanie ustawien biosu do domyslnych. Prosze bardzo o pomoc.

Edytowane przez czesiek77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...