Skocz do zawartości
kobyszcze

radiówka a neostrada +

Rekomendowane odpowiedzi

strzała-

no właśnie - jestem uzytkownikiem łącza radiowego i mam huśtawkę nastrojów zwiazaną z internetem - od absurdalnie wysokich transferów po totalną padaczkę - co irytuje kiedy wywala z serwera z workiem fragów,

pomiary na numion.com od 20 kbps do 500 kbps

pytanie do użytkowników neostrady + jak jest z jakościa połączenia i generalnie pingiem na serwerach ???

warto ???

thx in advance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie powiem że tak ;] Jeszcze w styczniu, to co przed chwilą powiedziałem było by ostatnią rzeczą która by mi wypłyneła z ust! Ale od stycznia, a w zasadzie lutego, kiedy powymieniali wszystkie routery neo+ chodzi przepięknie!! Pingi w CS'ie oscylują mi 16<... Tak więc jak na mój gust są poprostu z.a.j.e.b.i.s.t.e!! Ludzie czasami się pytają czy ja po LANie nie gram ;] Ale to także zależy od drugiej strony, czyli serwera ;] Ale ogólnie jest super, a transfer non topper mam cały czas na max ;] 60-65kB!! Polecam zmianę! A tak z ciekawośći to jakiego masz providera łącza radiowego? Tele2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stronki do sprawdzania transferu sa do dupy... lepiej odpal DUmeter (czy jak mu tam :P) i sciagnij sobie cos z wp albo taska... wtedy mozemy pogadac jakie sa transfery ;)

 

Throughput

33135 Bps

bytes per second 

 

Throughput 

265 kbps

kilobits per second

ale jak sciagam cos to transferek 59-67kB/s (tpsa mnie w koncu przestawila ;)).

 

pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do numion.com to ja nigdy nie osiagnalem nawet 400Kbps

niewazne od pory dnia przy calkowicie nie obciazonym laczu

 

transfery np. z ftpa 64,5kB przy dobrym serverze

 

pingi np. w vietcongu 80< - mniej byc nie chce...

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEO + to super sprawa, ja akurat gram w MoHaa i na dobrym servie mam ping 15-50 taki mi wystarczy, transfer 65 Kb. Przy okazji mam male pytanko, czy NEO + pod USB obciaza mocno PC :| ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie to bardzo bo od kiedy mam NEO + FPS mi spadly z 80 na 50 :/ i wcale sie z tego nie ciesze bo w akcji mam cos kolo 20 i grac nie idzie :evil: A ja jako jeden z czolowych graczy mojego klanu bardzo na tym cierpie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do numion.com to ja nigdy nie osiagnalem nawet 400Kbps

niewazne od pory dnia przy calkowicie nie obciazonym laczu

 

transfery np. z ftpa  64,5kB przy dobrym serverze

 

pingi np. w vietcongu 80<  - mniej byc nie chce...

 

pozdrawiam

W tym momencie miałem 331. Na Dsl-u 512 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...