Skocz do zawartości
PeinSama21

r7 265 Czarny ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem jest następujący : karta msi r7 265, gdy zainstaluję sterownik, czy to manualnie ze strony producenta amd, czy ze strony msi to przy ponownym uruchomieniu po wczytaniu biosu pojawia się logo windowsa, po czym czarny ekran i nic się nie dzieję. Gdy odinstaluję sterownik w trybie bezpiecznym, windows wchodzi normalnie i jest "standardowa karta graficzna vga". Wyczyściłem dysk programem Driver Sweeper, Ccleanerem, nic nie pomogło. Czy ktoś może mi pomóc ? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalowac starsze sterowniki np. z czasów HD7850 , może zadziała - R7 265 i HD7850 to praktycznie te same karty .

 

A jak nie pomoże to sprawdź kartę u kogoś innego , możliwe że karta zaczyna dogorywać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem wersję Catalist 13, i ekran windowsa już się załączył ale z paskami i nagle czerwony ekran ... teraz instaluje  wersje 14,4, jesli to nie podziała zainstaluje ten od 7850 tak jak mówisz kolego :) a powiedz mi czy z takim starym sterownikiem gry będą normalnie działać ? i dlaczego wogóle jest tak że nowe sterowniki nie działają ? ale karta kurcze działa ogólnie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te paski i kolorowy ekran występują tylko wtedy gdy zainstaluje jeden ze starszych sterowników, pojawia się wtedy "Zapraszamy" w windows i kolorowy ekran. Jeśli zainstaluje nowszy sterownik, jest tylko "starting windows" i po tym czarny ekran, który się podświetla na szaro. Jeśli odinstaluję sterownik w trybie awaryjnym i jest "standardowa karta graficzna vga", windows włącza się normalnie i wszystko chodzi, tyle że gierki nie chodzą. Problem występuje tylko z tą grafiką bo na innej chodzi normalnie komputer, wszystkie części są na pewno sprawne, co by wskazywało że ta grafika jest uszkodzona w jakiś sposób. Monitor mam jeden, jak pisałem wcześniej na innej grafice wszystko śmiga. Chciałbym tylko wiedzieć czy można coś z tym radeonem zrobić, czy jest już po "ptokach" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak faktycznie doszło do uszkodzenia pamięci to karta nadaje się na śmietnik , chyba że ma jeszcze gwarancję to możesz oddać na RMA .

 

Technicznie to da się pamięć zmienić na nową ale koszty są duże , w dodatku chyba nikt się tym nie zajmuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...