Skocz do zawartości
fuxmen

najstabilniejszy system od bill'ego

Wybierz najstablilniejsze okna swiata!  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierz najstablilniejsze okna swiata!

    • Windows 95
      0
    • Windwos 98
      2
    • Windwos 98 se
      2
    • Windows me
      0
    • windows nt 3 lub 4
      1
    • windows 2000
      21
    • windows 2003
      9
    • windows xp prof
      36


Rekomendowane odpowiedzi

a co z windows 2003 bo chcę go sobie instalnąć i nie wiem czy warto

Potestować zawsze warto. Wracajac do tematu to dla mnie stabilność Win2000, WinXP i Win2003 jest na podobnym poziomie (tak jak i podobne do siebie są te systemy :wink: ). No pozostaje jeszcze WinNT 4.0, bardzo stabilny ale on już czasy świetności ma za sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystaliscie wogole ze wszystkich tych systemow(mowie do głosujacych). JAk nie ro nie powiniscie glosowac :/ Tak d razu 2000 i xp bedzie prowadzic bo ten systemy ma wiekszosc osob :/

 

ZAgłosowałem na 2003 i moge powiedziec ze będac teraz w xp mowie nieraz o tym systemie tak jak kiedys przesiadajac sie z sp'ka na 98 przykladowo :/

2003 jest najszybszym, najstabilnijeszymi naj... :) JAkim tylko miałem przyjemnosc korzystac.

Jest taki mały bład w nim :? Nieraz przy np. otwieraniu Ie czy czegos takiego wyraznie zwalnia, nie wiem czy to juz poprawili zy nie ale ogołe system stabilny :)

 

na 2003u mnie chdziło io ile pamietam szystko co uruchamiałem W robaki pcinałem na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to instaluję go tylko powiedzciejak sformatować partycję ntfs pod dosem

 

ludzie niktnie wie jak sformatować partycję ntfs pod dosem bo bez tego nie zainstaluję tego win 2003 chyba że w instalatorze jest opcja formatowania. Nie mogę aktualizować bo mam wersję eng a xp mam pl. Aha i czy jest już wersja polska tego windowa???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widze wasze problemy z formatowaniem NTFS to mi się śmiać chce. Czy tak cięzko wsadzić płyte instalacyjną systemu, odpalić z niej kompa, przejśc do konsoli odzyskiwania i sformatować dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie zastanawiac... przeciez jest rzecza jasna, ze najstabilniejsze beda systemy klasy NT... (nawiazujac do 9x w ankiecie).

Osobiscie stawiam na Win2000Pro.

 

Jacek, uzywalem wszystkich, poza 2003, wiec chyba moge zaglosowac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy wysiadłby Me, później 98 SE, później 98, XP, co do 2000 i 2003 nie mam porównania, sam siedzę na 2000.

ogólnie każdy ma swoje wady, 98 pracował nieźle ale potrafił sięamulić i restart kompa i ok.

znowu 2000 wyłożył się przez 1 uszkodzony sterownik i nie było możliwości go uratować, blue screen i ró co chcesz, żadna opcja nie pozwalała uruchomić kompa - format dysku. na 98 wystarczyło tryb awaryjny i odinstalować i biegał dalej, w 2ooo i trybie awaryjnym ciągle blue screen. alejak się wszystko zainstaluje to chodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak

jak to usunąć bo zostajęn a win 2003 ale po prostu robię jednego użytkownika i chciałbym żeby samo sie logowało na niego odrazu

pamietam ze jak mialem przez jakis czas 2000 to pojawiala mi sie tez tabelka logowania.Wejdz do panelu sterowania i tam przez jakos ikone to sie wywala ale ja juz nie pamietam co to bylo. :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...