Skocz do zawartości
xDCriss

Blok wodny Barrow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, robię zakupu różnych pierdół na aliexpres i tak się zastanawiam nad tym blokiem:

 

https://pl.aliexpress.com/store/product/NEW-CPU-XPH-B-Bykski-CPU-Water-Liquid-Cooling-Block-For-Intel-Series-Socket-775-115/2346072_32713943309.html

Miał ktoś kiedyś blok od tej firmy? Warto?

Pozdrawiam xDCriss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W linku jest "bykski", który robi naprawdę dobre bloki, ale nie kojarzę, żeby kiedykolwiek miał taką konstrukcję. Jak dla mnie to wielka niewiadoma - może być doskonały, a może też mieć krzywą podstawę, pękającą plexi, cieknące uszczelki itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tego wcześniej. Ciekawe... Marki nie znam ale ceny jednak sporo niższe niż np w angela.pl. Nie wygląda to na jakieś badziewie, w sumie trochę jak podjeba EK. Składając cały zestaw zaoszczędzisz kilka stówek więc chyba można zaryzykować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować. Jak tylko go dostaniesz, to sprawdź nożem (do tapet), lub suwmiarką, czy ma płaski (ew. pomijalnie wypukły) spód. No i nie radzę wkręcać złączek zbyt mocno. :P

Edytowane przez Dammeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w komputerze najtańszy blok bykskiego - kosztował mnie kiedyś 12$.

Wykończenie mocno przeciętne, ale jak za tą cenę - jak najbardziej akceptowalne. Te 'rysy' na spodzie to tak na prawdę nie rysy. Powierzchnia nie jest równa, ale jest to wyolbrzymione przez zdjęcia pod światło. Wydajnościowo blok jest po prostu ok.

Jedyne zastrzeżenie to słaba plexa - przy przykręcaniu topu do spodu popękała i blok się rozszczelnił. Zalałem pęknięcia kropelką, jak wyschło skręciłem blok, tym razem delikatniej i tak z pół roku chłodzi mi proca ;) Poniżej zdjęcia mojego autorstwa:

dsc00321s8q49.jpg dsc00322hoqmi.jpg dsc00324ozocj.jpg dsc00325ifqr6.jpg dsc003280boer.jpg dsc00330anr2d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...